Yabancı Kadın Ünlüler

Shanina Shaik Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Shanina Shaik 2019 Foto Galeri 14
Tam adı: Shanina Shaik
Doğum tarihi: 11 Şubat 1991
Doğum yeri: Melbourne /  Avustralya
Boyu: 1.73 m
Ailesi: Kim Shaik, Hanif Shaik- Shay Shaik (Kardeşi)
Eşi:  DJ Ruckus (2018’de evlendiler)
Ölçüleri: 81-59-86 –Göz rengi: Yeşil
Mesleği: Manken
Aktif Yılları: 2009’dan bu yana
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Instagram’da her paylaştığı poz olay oluyor. Defilelerde herkesi hayran bırakıyor. Her dergi kapağına verdiği pozlar günlerce konuşuluyor. Karşınızda  Victoria’s Secret mankeni, güzeller güzeli , melek Shanina Shaik. Shanina Shaik kimdir ? Shanina Shaik Biyografisini en geniş ve en güncel haliyle sadece burada bulacaksınız.

Shanina Shaik, 11 Şubat 1991’de Melbourne , Avusturalya’da dünyaya geldi. Babası ve annesi çok milletlidir. Babası, Pakistan ve Suudi Arabistan kökenli göçmen olup , annesi ise  Litvanya asıllı Avustralya‘lıdır.

Shaik, daha küçük yaşlarında melek olacağını belli etmiş. Küçükken bir kaç tane firmanın kendisini keşfetmesiyle, reklamlarında oynamış. Bu da bu yolda onu kaderini çizmiş.

Lise eğitiminin ardından , Make Me A Supermodel yarışmasına katılmış. Burada ikinci olmuş. Bu dereceyle bende iş var demiş. Ardından , New York’a moda haftasına gitmiş. 2009 yılında ilk kez burada ciddi anlamda podyuma çıkmış.  Ama ne çıkış! Adından söz ettirmiş ve kendisi için iyi bir çıkış yakalamış. Ya da bir başlangıç diyebiliriz.

Bir çok firmanın reklamlarında oynamış veya reklam yüzü olmuştur. Defilelerinde boy göstermiştir. Bunun yanı sıra,  bir çok dünyaca ünlü dergilerin de kapağı oldu.

Shanina, Men’s Health, Seventeen, Vogue Avustralya, Harper’s Bazaar Avustralya dergilerinin de özel çekimlerine katılmıştır.

2011 yılında ise mankenliğin en üst makamı olan Victoria’s Secretde modellik yapmaya başlamıştır.

Shanina Shaik, 2018 yılında DJ Ruckus ile dünya evine girmiştir.

Bir çok fotoğrafı ile olay olmuş günlerce konuşulmuştur. Aşağıda fotoğraflarını bulabilirsiniz ama yukarıda Shanina Shaik ‘ın instagram hesabından bu fotoğrafların devamını bulabilirsiniz.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleWikipediaYoutube

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu