Kişisel Bakım

Victoria’s Secret Makyajı

Victoria Secret Makyajı Özellikleri

instagram takipçi hilesi

Victoria Secret meleklerinin doğal ve etkileyici görünümünü kendinizde de görmek istiyorsanız, Victoria Secret makyajının detaylarını öğrenerek sizde bir Victoria Secret meleği olabilirsiniz.Defile ve çamaşırları ile aklınızı başınızdan alan Victoria Secret makyajı sade ve abartısız olduğu kadar çarpıcı bir görünümde sunuyor. Makyaj uzmanlarının önerisine göre makyajın sırrının doğal bronzluktan geçtiği söyleniyor.Doğal olmanızda yardımcı renk koyu pembe ile fondötenden sonra bronzlaştırıcı uygulamaktır. Bu özel makyajda allık fondöten önce uygulamalı bu şekilde doğallığı yakalamanız daha kolay olacaktır.

 Victoria Secret Göz Makyajı

Göz kapaklarınıza önce krem far uygulayın daha sonra takma kirpikleri kullanıp maskarayı ardından kullanabilirsiniz.

vs makyajsac goz 2

Saçların Yapımı Nasıl Olmalı?

Güzel ve seksi olmak için saç bakımının da önemi büyüktür. Hem doğal görünmek hem de etkileyici olmak için saçlarında bakımı yapılmalıdır. Gerek maşa ile gerekse saç köpüğü kullanmak saç bakımını yapmak için önemlidir.Saçlarınıza parlak bir görünüm katmak için serumların kullanılması da tavsiye edilmektedir. Artık makyajınızı özel günlerde de kullanabilirsiniz.

Victoria secret makyajı yapmak için fondöten kullanımına dikkat etmek abartılı olarak değil de hafif ince olarak kullanmanız ve uygulamanız gerekmektedir.Bu işlem makyajın daha kaliteli olmasını sağlamaktadır.  Fondöteni yanak bölgesinden sürmeniz gerekmektedir. Teninizden bir ton açık tonlarda fondöten kullanmanız tavsiye edilir. Fondöten sonrası göz altları için kapatıcı kullanmanız gereklidir.

Adriana Lima curls

Kontür Uygulaması

Kontür elmacık kemiğinden çene kemiğine doğru yapılır ve sakaklar itilerek dağıtılır. Daha sonra yanaklara sürülerek sıra gölge vermeye gelir.Kalan malzeme süngerle burun ucuna sürülür. Kontür uyguladıktan sonra pudra dudak ve çene üstüne göz altlarına sürerek makyajınıza devam edebilirsiniz. Elmacık kemiklerine çok az miktarda allık gülümseyip elmacık kemiklerine sürün.En son uygulama highlight pudrası sürerek hafif gülümseyerek transpran olan pudrayı yüzünüze uygulayın.

Screenshot 2017 03 13 18 54 26 1

Victroia Secret Dudak Makyajı 

En son uygulama dudaklar için olan dudak makyajıdır. Bir stick rujla dudaklarınızı kenar çizgilerini çizin Bir dudak fırçası yardımı ile ruju dağıtarak az parlak olan pudra ile üzerine sürerek makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Artık sizde Victoria melekleri gibi güzel ve alımlısınız. Güzel ve havalı olmanızda yardımcı Viktoria secret makyajı doğal bir görünüm ve güzellik kazandırmaktadır.

victorias secret elsas lip kit dudak makyaj seti nearly nude 1229580800937113

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu