Yerli Kadın Ünlüler

Sera Kutlubey Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sera kutlubey 1
Tam adı: Sera Kutlubey
Doğum tarihi: 19 nisan 1994
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.67 m
Burcu: Koç
Ailesi:
Sevgilisi: Sercan Sert
Mesleği: Dizi Oyuncusu
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Sera Kutlubey Kimdir? Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İlkokul eğitimini tamamladıktan sonra ortaokul ve lise eğitimi hayatı boyunca sürekli tiyatro ile yakından ilgilenmiştir. Geçmiş zamanlarda vermiş olduğu bir röportajında eğer ki oyuncu olmasaydı kesinlikle anasınıfı öğretmeni olacağını belirtmişti.

Genç oyuncu, küçük çocuklara olan düşkünlüğü ile bilinmektedir. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü‘nde tamamlamıştır. Aynı zamanda Ankara Başkent İletişim Bilimleri Diksiyon Eğitimleri ve Oyunculuk alanında dersler alarak kendini sürekli olarak geliştirmeye devam etmiştir.

Sera Kutlubey, ilk oyunculuk kariyerine ilk adımını ATV ekranlarında dizi severler ile buluşan “Kehribar” adlı dizi ile atmıştır. Senaryosunu Sinan Tuzcu ile Ali Aydın‘ın kaleme aldığı ve 15 bölüm süren bu dizide SeraKutlubey‘e  Ayça Varlıer, Gürkan, Uygun, Necip Memili, Aslıhan Güner, Özge Özder, Yağmur Aydan, Fırat Altunmeşe ve  Nazmi Kırık eşlik etmekteydi. Kutlubey, bu dizide Leyla karakterine hayat vermiştir.

2016 senesinde Kanal D ekranlarında başlayan “Babam ve Ailesi” isimli dizide de rol almıştır. Sadece 13 bölüm süren bu dizide Kultubey, Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Erdem Akakçe, Emel Göksu, Sinan Tuzcu, Caner Şahin, Eva Dedova, Can Albayrak, Zeynep Doğa Doğuşlu, Hakan Altuntaş, Sezin Bozacı, Bülent Düzgünoğlu, Ecem Simge Yurdatapan, İlker Özer, Kubilay Karslıoğlu, Fulya Ünvan, Emre Başer, Tuna Kırlı, Taygun Sungar ve Yağmur Özbasmacı Mermer ile beraber rol almıştır. Genç oyuncu, bu dizide Hasret karakterine hayat vermiştir.

Sera Kutlubey, 2017 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve büyük beğeni toplayan “İsimsizler” isimli asker konulu dizide de kamera karşısına geçmiştir. Sera Kutlubey‘e bu dizide Uğur Güneş, Mert Öcal, Çağkan Çulha, Bülent Alkış, Sedat Mert, Musab Ekici, Taner Ertürkler, İlayda Çevik ve Volkan Ünal gibi isimler eşlik etmiştir. Kutlubey, bu dizide Seher karakterine hayat vermiştir.

2019 senesinde “Zalim İstanbul” isimli dizide de yer alan güzel oyuncu bu dizide Cemre karakterini canlandırmıştır. Kutlubey, bu dizide Mehmet Ozan Dolunay, Fikret Kuşkan, İdris Nebi Taşkan, Simay Barlas, Bahar Şahin, Mine Tugay, Sevcan Sini ve Deniz Uğur ile çalışma fırsatı yakalamıştır.

Sera Kutlubey, Sercan Sert ile ilişki yaşamaktadır.

Sera Kutlubey Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2019 – Zalim İstanbul (Cemre Karakteri) (Televizyon Dizisi)
  2. 2017 – İsimsizler (Seher Karakteri) (Televizyon Dizisi)
  3. 2016 – Babam ve Ailesi (Hasret Karakteri) (Televizyon Dizisi)
  4. 2016 – Kehribar (Genç Leyla Karakteri) (Televizyon Dizisi)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Google

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu