Film & Dizi Önerisi

İyilik Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

İyilik Dizisi 29 Nisan günü Fox TV ekranlarında gösterilmeye başlayacak. İlgi çekici konusuyla birçok kişiye hitap etmeyi başaran dizinin yönetmen koltuğunda Murat Öztürk oturuyor.

Aşk ve dram türündeki dizi başarılı oyuncukları sayesinde şimdiden çok sevileceğe benziyor. Dizinin IMDb bilgilerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için bu bağlantıya gidebilirsiniz.

İyilik Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: İyilik
IMDb Puanı: 
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 29 Nisan 2022
Yaş Sınırı: 
Sezon sayısı:
Bölüm sayısı:
Yönetmeni: Murat Öztürk
Senarist: Melis Civelek
Yapımcı:
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey
Türü: Aşk, Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: FOX TV

İyilik Dizisi Konusu

İyilik Dizisi Konusu ve Oyuncuları

MEDYAPIM’ın yapımcılığını üstlendiği dizi Güney Kore dizisinden uyarlamadır. “The Queen’s House”tan uyarlnan dizi tanıtımı ile merak uyandırmayı başardı.

Dizinin başrollerinde Hatice Şendil “Neslihan” rolünde yer alır. Neslihan, dışardan bakıldığında mükemmel bir hayat yaşamaktadır. Herkes onun ışıltılı hayatına hayran kalır.

Neslihan bu ışıltılı hayatı yaşamaktan oldukça memnundur. Kendi hayatının kusursuz görünümüne inanmış, zamanını adeta görkemli olayların gölgesinde yaşamaya adamıştır.

Olayların değişmesini sağlayan şey ise aldatıldığını öğrenmesidir. Aldatıldığını öğrenene kadar hayatta en çok kocasına güvenen Neslihan, yaşadığı durum karşısında adeta şok geçirir.

Kocası onu uzun süredir aldatmış, bir yalana inandırmıştır. Kocasının aldattığı kişi ise Damla’dır. Damla’yı Neslihan kardeşi gibi bilmiş ve sevmiştir.

Neslihan kocasının ve arkadaşının ihanetine uğramıştır. Hangisine daha çok üzüleceği, yeniden ayağa nasıl kalkacağı konusunda adeta çaresiz kalmıştır.

Fakat toparlanmak ve hayata yeniden başlamak zorundadır. Aldatıldığını öğrenmeye başlamasıyla birlikte yaşadığı olayları da birer birer sorgulamaya başlar. Onun hayata kalkması için bir de önemli nedeni vardır: Çocukları.

Filmde oyunculara baktığımızda İsmail Demirci ile karşılaşırız. İsmail Demirci daha önce Kuzey Yıldızı, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl gibi birçok dizide rol almış ünlü oyuncudur. 13 Kasım 1984 tarihinde doğan oyuncu, Hande Soral ile 2017 yılında dünya evine girmiştir.

Hatice Şendil ise birçok dizide rol almış olsa da en çok Dila Hanım dizisiyle tanınmıştır. İyilik dizisinin hem eğlenceli anlatımı hem de dramatik sahneleri bulunur. Bu sayede her tarzdan izleyiciye hitap etmeyi başarır.

Konusuna Türk dizilerinden aşina olsak da; farklı anlatım tekniği ile diğerlerinden sıyrılacağını düşünüyoruz. Özellikle dizinin The Queen’s House’tan uyarlanmış olması, izleyen kişilerin beğenisini arttıran bir faktördür.

İyilik Dizisi Oyuncuları

İyilik Dizisi Konusu ve Oyuncuları

  1. Hatice Şendil
  2. İsmail Demirci
  3. Sera Kutlubey
  4. Perihan Savaş

İyilik Dizisi Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=ytNR5TdVWB4

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu