Film & Dizi Önerisi

Sen Çal Kapımı Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Fox Tv ekranlarının yaz sezonu için hazırladığı iddialı dizisi Sen Çal Kapımı, 8 Temmuz Çarşamba akşamı yayın hayatına başlamaktadır. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizi, romantik komedi türündedir. Genç, dinamik ve çok sevilen isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ve hikayesiyle merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez yer almaktadır. Dizinin senaryosu Ayşe Üner Kutlu‘ya aittir.

sen cal kapimi

Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu

8 Temmuz’da ekran hayatına başlayacak romantik komedinin hikayesi, hayatında hayalleri ve hedefleri olan bir kızın, üniversite için sahip olduğu eğitim bursunun kesilmesiyle kendisini ona burs veren adamın karşısında ve hayatında yer almasıyla karşı karşıya kalmasını anlatmaktadır. Yaşam biçimiyle, yetenekleri, güzelliği ve iyi kalbiyle orijinal bir genç kadın olan Eda Yıldız, hayatını eğitimine ve hayallerine adamış biridir.

İyi eğitimli ve acımasız, bir o kadarda yakışıklı iş adamı Serkan Bolat’ta hayatta aldığı her kararın arkasında olan, kazanmayacağı savaşa girmeyen ama girerse de kaybetmeyen bir adamdır. Serkan, Eda’nın yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına sebep olur ve Eda’yla karşı karşıya gelir. Birbirleriyle tanıştıkları andan itibaren hayatlarında aksilikler peşlerini bırakmayarak onları daha da yakınlaştırır.

sen cal kapimi 2 685x685

Serkan iki ay boyunca Eda’nın kendisiyle nişanlı taklidi yapması karşılığında, ona eğitim bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda için kabul etmesi çok zor bir teklif olsa da nefret ettiği bu adamın teklifini değişen şartlar ve hedefleri için kabul etmekten başka şansı kalmaz. Nişanlı taklidi yaparken birbirleriyle didişmeleri bitmeyecek ama her seferinde ikiliyi birbirine yakınlaştıracak dahası kendilerini hiç beklemedikleri bir aşkın içerisinde bulmaya başlayacaklar.

sen cal kapimi 4 685x456

Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda başrolde ekranların sevilen genç isimlerinden Kerem Bürsin ve Hande Erçel yer almaktadır. Eda ve Serkan karakterleriyle tutkulu bir aşkla izleyiciyi kendilerine bağlamayı hedefleyen ikiliye yine çok önemli isimler eşlik etmektedir. Dizide yer alan diğer önemli isimler Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Alican Aytekin, Melisa Döngel, Anıl İlter, Çağrı Çıtanak ve Elçin Afacan‘dır.

sen cal kapimi

Aynı zamanda Kerem Bursin ve İsmail Ege Şaşmaz, dizinin yönetmeni Altan Dönmez’le de olduğu gibi, birbirleriyle de 7 yıl sonra yeniden bir araya gelerek beraber bu projede yer alacaktır.

sen cal kapimi

Dizinin yayın tarihi ilk olarak 17 Haziran Çarşamba olarak ilan edilmişti. Ancak dizide yönetmen aksilikleri yaşanarak planlarda değişiklik yaşamalarına sebep oldu. İlk olarak Ender Mıhlar’ın yönetmenliği yapacağı belirtilen diziden rejiyi Yusuf Pirhasan henüz ilk bölüm çekilirken devralmıştır. Ardından yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in yer alacağı açıklanmıştır. Son karar olarak 8 Temmuz’da yayın hayatına başlayacak diziye bol reytingler dileriz.

Dizinin Fragmanları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu