Yerli Erkek Ünlüler

Selçuk Tektaş

Selçuk Tektaş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

selcuk tektas 1
Tam adı: Selçuk Tektaş
Doğum tarihi: 12 Mayıs 1980
Doğum yeri: 
Ölüm tarihi: 21 Temmuz 2021
Ölüm yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Burcu: Boğa
Ailesi: Suzan Tektaş (Annesi), Mehmet Tektaş (Babası), Alişan (Kardeşi)
Eşi: Merve Tektaş
Çocuk (ları): Eyşan Tektaş, Ceylan Tektaş
Mesleği: Menajer
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Selçuk Tektaş Kimdir? Selçuk Tektaş, menajerdir.

Selçuk Tektaş, 12 Mayıs 1980 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Suzan Tektaş, babasının adı ise Mehmet Tektaş‘tır. Ünlü şarkıcı Alişan‘ın abisidir.

Tektaş, uzun yıllardır kardeşi Alişan‘ın menajerliğini yapmaktadır. Alişan ile birlikte pek çok konsere gitmiş, albüm ve müzik çalışmasında yanında olmuştur.

Genç isim, 2009 yılında Merve Tektaş ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden Eyşan Tektaş ve Ceylan Tektaş isimlerinde iki çocuğu dünyaya geldi.

Tektaş, yaklaşık bir aydır İstanbul’da özel bir hastanede korona virüs tedavisi görüyordu. Doktorlar tarafından durumunun ağır olduğu söylenmişti. Fakat bir umut ailesi ve sevenleri olumlu ve sevindirici bir haber bekliyordu.

Sevindirici haber maalesef gelmedi. Henüz 40 yaşında olan genç menajer, 21 Temmuz 2021 günü tedavi gördüğü Maslak’ta özel bir hastanede hayatını kaybetti. Abisi genç yaşta kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Alişan, sosyal medya hesabından acısını paylaşan bir yazı ve resim paylaştı.

Tektaş’ın ölümü müzik dünyasını olduğu kadar siyaset dünyasını da üzdü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Alişan’ı arayarak başsağlığı diledi.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu