Yaşam

Sayı Sekansları Nedir? Nasıl Uygulanır?

instagram takipçi hilesi

Çekim yasası, düşünce gücü, olumlama gibi kavramlara aşina olan kişiler muhtemelen sayı sekansları hakkında da bilgi sahibidir. Şans, başarı, aşk, mutluluk konuları başta olmak üzere birçok dileğin gerçekleşmesi için sayı sekansları kullanılır. Bu yazımızda sayı sekansları nedir? Hangi sayıların söylenmesi gereklidir? Konuları hakkında bilgi vereceğiz. Sayı sekansları hakkında gönderileri buraya bıraktık, isterseniz size iyi gelen sekansları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sayı Sekansları Nedir?

Sayı Sekansları Nedir? Nasıl Uygulanır?

Sekanslar belirli sayıların tekrarlanmasından oluşur. Bu sekanslar, frekansları harekete geçirerek dileklerin gerçekleşmesini sağlar. Bu teknik Rus matematik profesörü Grigori Grabovoi tarafından uzun süreli çalışmalar sonucunda bulunmuştur. Teknik, sayılarla tedavi etmeyi sağladığı gerekçesiyle uzun yıllardır kullanılır.

Teknikte bahsedilen sayılar (sekanslar) frekansları harekete geçirir. Örneğin; parasızlık karşısında aşağıda anlatacağımız rakamları inanarak tekrar eden kişiler, kısa zamanda hayal ettiği paraya kavuşur. Bu noktada iyi niyet, güçlü odaklanma ve inanç şarttır.

Sayı Sekansları Nedir? Nasıl Uygulanır?

Sayı Sekansları Nedir? Nasıl Uygulanır?

Sayı sekansları konusunda yukarıda da belirttiğimiz gibi yüksek inanç şarttır. Zaten düşünce gücü ve çekim yasası gibi kavramlara aşina olan kişiler inanmanın gücü hakkında bilgi sahibidir. Eğer çekim yasasına inanmıyorsanız ve bilgi sahibi olmak istiyorsunuz buraya tıklayarak belgeseli izleyebilirsiniz.

Sekans terimini “sayılarla şifa bulmak” olarak da açıklayabiliriz. Teknik son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Sekansı uygulamak için ihtiyaç duyulan alandaki sayılara hakim olmak gerekir. Sayıları teker teker okumak ve tekrar etmek şarttır.

Basit bir örnek verelim: 21.1.3.51 sayıları sigarayı bırakmak için etkilidir. Burada nokta konulan yerlerde duraklamak gerekir. Yani yirmi bir, bir, üç, elli bir şeklinde okunmalıdır. Bu sekanslar gün içinde istenildiği kadar inanarak tekrar edilmelidir.

Aşk Sayı Sekansları Nedir?

Sayı Sekansları Nedir? Nasıl Uygulanır?

Aşk sayı sekansları en çok merak edilenlerden bir tanesidir. Aşk konusunda etkili olan sekansları sizin için araştırdık.

  • Aşkı çekmek için: 888 418 128 90 18
  • Sonsuz aşk için: 888 912 818848
  • Negatif hisleri ortadan kaldırmak için: 45- 892 – 456 – 748 – 69925
  • Gerçek aşkı çekmek için: 64821
  • Aşık olmak için: 515 889
  • Aşk ve evlilik için: 48040305

Sayı Sekansları İşe Yarıyor mu?

Sayı Sekansları Nedir? Nasıl Uygulanır?

En merak edilen konular arasında sayı sekansları işe yarıyor mu? sorusu yer alır. Bu soruya net bir şekilde “evet” ya da “hayır” demek imkansızdır. Bunu şöyle düşünün: Ağrı kesici ilaç size çok iyi gelirken, bir yakınınıza hiçbir fayda sağlamaz. İşte sekanslar da böyledir. Siz temiz bir kalple ve niyetle olacağına inanın. İyi dileklerle sekansları tekrar edin. Kısa zaman içinde olacağını düşünerek çekim yasasını harekete geçirin.

Bu konuda sekansları uygulayan kişiler hakkında da bilgi vermek istiyorum. Sosyal medyada çeşitli rakamları sol bileğine yazan ve kısa zamanda para kazandığını söyleyen birçok kişinin videolarını izledim. Sekansı deneyen kişiler hiç ummadığı yerden para geldiğini söylemişlerdir.

Denemekten zarar gelmez. Farklı sekansları öğrenmeniz için aşağıya 2 video daha bırakıyorum.

Sayı Sekansları Nedir? Nasıl Uygulanır? İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu