Film & Dizi Önerisi

Saygı Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Saygı dizisi, Behzat Ç. dizisinin Ercüment Çözer’i için yapılan bir spin-off dizidir. Dizi, “Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Behzat Ç. karakterinin düşmanı konumunda yer alan Ercüment Çözer’i konu almaktadır. Dizinin ilk sezonu, sadece 8 bölümden oluşuyor. Saygı 2. sezon ise Blu TV’de yayınlanmaya başlamıştır. İşte Saygı dizisinin konusu nedir, oyuncu kadrosu kimler yer almaktadır? gibi sorular ve cevapları..!

saygi 1

Orijinal İsmi: Saygı
IMDb Puanı: – / 10
Beyazperde Puanı: – / 5
Vizyon yılı: 27 Ekim 2020
Toplam Sezon: 2 (Yakında)
Toplam Bölüm: 8 Bölüm
Yönetmenleri: Ali Taner Baltacı
Yaratıcıları:  Ercan Mehmet Erdem
Başrol Oyuncuları: Nejat İsler, Boran KuzumMiray Daner, Damla Sönmez , Erkan Can,Rojda Demirer
Türü: Polisiye, Spin-off
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Blu TV

Saygı Dizi Konusu

Ercüment son derece güçlü bir karakterdir. Tam manası ile bir sosyopat olarak dizi severlerin karşısına çıkmaktadır. Saygı konusunda biraz takıntıları vardır. Hem de üst seviyede bir takıntı problemi vardır. Toplumun çürümeye yüz tuttuğunu ve kendisi hiçbir şey yapmazsa bu durumun böyle devam ederek büyük bir yıkıma kadar devam edeceğini düşünmektedir.

Toplumda baş gösteren bu yozlaşmanın engellenmesi için elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Kendi çözümünü ve adaletini yine kendisi tesis edecektir. Bu durumda kendisiyle aynı düşünceye sahip olduğunu düşündüğü Savaş ve Helen ile karşılaşacaktır.

Saygıya bu kadar taktığı bu yolda artık yalnız yürümeyecektir. Helen ve Savaş eşlik ederek olayların ilerleyişine destek olacaktır. Savaş ve Helen birbirine aşık iki bireydir.

İstanbul’da işlenecek olan bir cinayet neticesinde kendilerini zorlu bir durumun içerisinde bulacak olan dizi kahramanları, ilerleyen zamanda saygıya baya bir takıntılı Ercüment Çözer ile beraber yol alacaklardır.

Sevginin gücü, topluma gönderme ve saygının önemi gibi kavramları göreceğimiz bu dizi iyi bir senaryo ile dizi severlerin karşısına çıkmayı hedeflemektedir. Dizinin başrollerinde Miray Daner, Nejat İşler ve Boran Kuzum gibi isimler yer almaktadır. Saygı’nın 2. sezonunda ise Damla Sönmez’de katılmıştır. Damla Sönmez, Arya karakterine hayat verecek. saygi 3

Oyuncu Kadrosu

  1. Nejat İşler (Ercüment Çözer)
  2. Rojda Demirer
  3. Miray Daner (Helen Karakteri)
  4. Boran Kuzum (Savaş Karakteri)
  5. Erkan Can (Yavuz Karakteri)
  6. Damla Sönmez (Arya karkteri)
  7. Tansu Biçer
  8. Itır Esen
  9. Eren Demirbaş

saygi 2

Saygı Dizisi ile ilgili videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu