Yerli Kadın Ünlüler

Miss Turkey 2017 birincisi Itır Esen kimdir?

instagram takipçi hilesi

itir esen miss turkey 2017 guzeli foto galeri 5
Tam adı: Itır Esen 
Doğum tarihi: 1999
Doğum yeri: İstanbul /Türkiye
Boyu: 1,80 m
Ailesi: Itır Esen’in yeğeni (Yeşilçam Oyuncusu) ,Hayri Esen’in torunu (Seslendirme sanatçısı)
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2014’den beri
Sosyal Medyada
instagram-hesabitwitter-hesabi

Hakkında

Yeşilçam oyuncularından Itır Esen ‘in aynı isimli yeğeni aynı zamanda da seslendirme sanatçısı Hayri Esen‘in de torunudur. Sanatçı bir aileden gelen Itır Esen, Miss Turkey 2017 birincisi olarak gündeme gelmiştir .

Itır Esen, 1999’da İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini, İstanbul üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği, 1. Sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.

Itır Esen,3 yıldır podyumlarda boy göstermektedir. Şimdiye kadar ,Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde boy göstermiştir.

Grand Pera Emek Sahnesi’nde düzenlenen, Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasında birinci seçilmiştir. Çin’de gerçekleşecek olan “Miss World” yarışmasında Türkiye’yi temsil ederek bütün dünya tarafından tanınacaktır. Aynı yarışmada ikinci olan Aslı Sümen ise ülkemizi Amerika’da, üçüncü olan Pınar Tartan ise Polonya’da temsil edecek.

Günün ileryelen saatlerinde , Itır Esen’in sosyal medyada ; 15 Temmuz ile ilgili Twitterdaki paylaşımından ötürü , tacı geri alındı. (22.09.2017)

Videoları

Miss Turkey Canlı Yayını Full Video

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu