Yabancı Kadın Ünlüler

Sarah Harding

Sarah Harding Kimdir?

instagram takipçi hilesi

sarah harding 1
Tam adı: Sarah Nicole Harding
Doğum tarihi: 17 Kasım 1981
Doğum yeri: Ascot, Birleşik Krallık
Ölüm tarihi: 5 Eylül 2021
Ölüm yeri: Ascot, Birleşik Krallık
Boyu: 1,7 m
Burcu: Akrep
Ailesi: John Adam Hardman (Babası), Marie Hardman (Annesi)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Oyuncu, Şarkıcı, Söz Yazarı, Dansçı, Model ve İş İnsanı
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Sarah Harding Kimdir? Sarah Harding, İngiliz oyuncu, şarkıcı, söz yazarı, dansçı, model ve iş insanıdır Daha çok İngiliz ve İrlandalı pop kız grubu olan “Girls Aloud”un bir üyesi olarak tanınmaktadır.

Sarah Harding, 17 Kasım 1981 tarihinde Ascot, Birleşik Krallık‘da dünyaya gözlerini açtı. Annesinin adı Marie Hardman, babasının adı ise John Adam Hardman‘dır. Ailenin tek çocuğudur. Anne ve babası o henüz 15 yaşında iken boşanmışlardır.

Eğitimini Hazel Grove Lisesi ve Stockport Koleji‘nde tamamladı.

Müzik kariyerine 2002 yılında ITV’de yayınlanan “Popstars: The Rivals” isimli bir reality show programının seçmelerine katılarak başladı. 2012 yılından 2014 yılına kadar yapımcı Mark Foster ile bir birlikteliği vardı. Bir süre sonra ayrıldı. 2017 yılında ise Jethro Sheeran ile bir ilişki yaşamaya başladı.

İngiliz ve İrlandalı kadın pop şarkıcılardan oluşan Girls Aloud isimli gruba dahil oldu. Girls Aloud, Birleşik Krallık‘ta pek çok şarkı çıkardı ve geniş kitlelere hitap etti. Girls Aloud 2013 yılında ayrıldıklarını açıkladı.

2006 senesinde For Him Magazine tarafından “Dünyanın En Seksi 100 Kadını” listesinde 5. sıraya kendisine yer buldu. 2011 senesinde DJ Tom Crane ile nişanlandı. 2011 yılının Ekim ayında alkol bağımlılığı sebebi ile tedavi gördü.

26 Ağustos 2020 günü meme kanseri teşhisi kondu. 2020 yılının Ekim ayında tedavisine başladı. 2021 yılının Mart ayında yaptığı açıklamada 2022 yılını göremeyeceğini belirtti. Nitekim dediği de oldu. 5 Eylül 2021 günü henüz 39 yaşında iken vefat etti.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu