Sakiler Kimdir? Sakiler Grubu Üyeleri Kim?

instagram takipçi hilesi

sakiler 1
Tam adı: Sakiler Grubu
Grup Üyeleri: Hasan Gözetlik, Yücel Girgin, Serkan Balkan
Solist: Hasan Gözetlik
Gitarist: Yücel Girgin, Serkan Balkan
Meslekleri: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2020 yılından bu yana
youtube-chaneldeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Sakiler Kimdir? Sakiler, “Dünyadan Uzak” şarkısı ile geniş kitleler tarafından tanınmış bir gruptur.

Sakiler, 3 kişiden oluşan bir müzik grubudur. Grubun solisti Hasan Gözetlik, gitaristi ise Yücel Girgin‘dir. Serkan Balkan hakkında net bir bilgi yoktur.

Pinhani‘ye ait olan “Dünyadan Uzak” şarkısı milyonlarca kişi tarafından severek dinlenmişti. Aynı şarkıya pek çok grup da cover yaptı. Fakat en beğenileni Sakiler’in yaptığı oldu.

Grup, şarkıya hem cover yaptı hem de klip çekti. Pinhani grubunun şarkısı Youtube‘de 81 Milyon kişi tarafından izlendi. Sakiler‘in cover’ı ise yakın bir başarı elde ederek yaklaşık 41 Milyon kişi tarafından izlendi.

28 Mayıs 2021 Çarşamba günü Star TV’de yayınlanan “Kuzeyin Oğlu Volkan Konak  isimli eğlence programına katılan grup, sevenlerine muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. Aynı gece Haluk Levent ve Melek Mosso da sevenleri ile buluştu.

Sakiler Grubu, çok zaman geçmeden bu sefer de 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü Kanal D’de yayınlanan ve Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici‘nin yer aldığı “Şarkılar Bizi Söyler” isimli programa konuk oldular. Bu program da Merve Özbey, Koray Avcı, Şahin Özlem de yer aldı.

Grubun solistlik görevini Hasan Gözetlik üstlenmektedir. Gitaristliğini ise Yücel Girgin ve Serkan Balkan yapmaktadır. Grubun diğer üyesi olan Serkan Balkan hakkında ise herhangi bir bilgiye ulaşamadık. Ulaştığımız takdirde güncellemeleri yapacağız.

Sakiler‘in tek şarkısı tabiki de “Dünyadan Uzak” şarkısı değil. Grubun seslendirdiği iki şarkı daha bulunmaktadır. Bu şarkılardan bir tanesi “Selamı Var”, diğeri ise “Adımız Ayyaş” şarkısıdır. Tüm şarkıların videolarına aşağıdan ulaşabilir ve dinleyebilirsiniz.

Sakiler Şarkıları

  1. 21 Mayıs 2021 – Selamı Var
  2. 6 Mart 2021 – Adımız Ayyaş
  3. 18 Aralık 2020 – Dünyadan Uzak

Videoları

Fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu