Maksat Yazmak

Radyo Dinlemek İstediğimde, Kulaklığı Taktığımda Dinlediğim Geveze Show Rutinlik Yapıyor!

instagram takipçi hilesi

Bugün sizler için neredeyse 3 yıldır takip ettiğim ve öncesinde de 20 yıldır radyoculuk yapan Geveze ‘nin Showu hakkında bir şeyler paylaşmak istedim.

geveze show maksatbilgicom radyo dinle onerisi

 

Daha önce de Çetin Erker’in Annemin Plakları adlı radyo programını siz ziyaretçilerimize tavsiye etmiştim. Çetin bey kendi sosyal medya hesaplarından bizlere teşekkür etmişti. Buradan rica ederek yeni bir radyo programı hakkında bir tavsiyemi yazmak istedim.

Hafta içi saat 6’dan itibaren yayın yapan ve bunu 20 yıldır yapan Geveze Show iyiki var. Tabi o saatlerde her zaman kalkıp dinleyemedim. Ama kaçırdığım zamanlarda,hep podcast uygulamalarından dinledim. Bu da gayet yeterli bence. Çünkü şarkı aralarında konuşmaları ve ilişkiler hakkında kız muhabbeti bölümündeki konuşmaları bazı ilişkilerin ışık saçan tavsiyeleri olabiliyor. Benim hayatımda etkisi oldu en azından. Bu yüzden de yazıyor olabilirim belki de 🙂 bir teşekkür olarak 🙂

Ancak Geveze Show‘un beni çeken başka bir şeyi vardı. Bunu Nahit Abi,Koray ‘ın ayrılmasının ardından keşfettim. Onlar bir harikaydı tabi ama başka bir şey daha vardı. Evet Show’un sonlarında,Geveze’in hayat ve hayata hayatını adayanlarına yaptığı konuşmalar beni derinden etkilediğini anladım. Özellikle ; babalar,:kadınlar ,Anneler ,gündem,eski hikayeleri,yaşamış ve hak ettiğini bir türlü alamamış insanlara yaptığı biad bendeki bu yazıyı yazmak için dürtüleri tetikleyen şeydi.

Kız muhabbetinde aslında konuşulan şeyler güncel şeyler. Erkek ve kız ilişkileri arasında olan muhabbetlerin başka boyutlarını değil bildiğimiz o boyutlarını özellikle erkeklere göre kadınların gözünden ve kadınlara göre de erkeklerin gözünden bu konulara nasıl bakıldığı konusunda ilişkilere yol gösterici olabilir.Dinlemek lazım.

Annemin Plakları ve Geveze Show vazgeçilmez Radyo programlarım. Daha burada anlatmak isteyip de yazamayacağım birçok övgüler yeterli olmayacaktır bu iki program için. Sadece dinlemenizi ve bunu sadece 2 gün boyunca yapmanızı tavsiye ederim.Zaten bu 2 gün olacak atıyorum 150 gün . Bu kadar da iddialıyım!

Ha Bu arada bu bir reklam veya popülerizm kazanmak adına yapılan bir yazı değildir.Buna ihtiyacımız yok! Sadece sevdiğimiz programlar ve bu programları insanların dinlemesi gerektiğini savunan biriyim.Birinde geçmişimizi o güzel 70’ler ,80’leri biad edin.Diğerinde de yaşadığımız bu hayat için olumlu ve anlamlı bir tavır takınmamız adına hikayeler ve tabi eğlenmek adına kendi kendimizi motive etmek. Başka bir amaç peşinde de değiliz. 😉

Geveze Show’u Dinlemek İstersen :

Karnaval/Geveze

Geveze Show’u Takip Etmek İstersen;

facebook-sayfasi  twitter-hesabi  instagram-hesabi

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu