blank
blank

Pınar Deniz

Abone olblank
blank

Pınar Deniz

Tam adı: Pınar Deniz
Doğum tarihi: 10 Kasım 1994
Doğum yeri: Adana / Türkiye
Boyu: 1,68
Ailesi:
Eşi: Yok
Çocuk (ları): Yok
Mesleği: Dizi ve sinema oyuncusu
Aktif Yılları: 2014’ten bu yana
imdb-logo Pınar Deniz

Sosyal Medyada

instagram-hesabi Pınar Deniz facebook-sayfasi Pınar Deniz twitter-hesabi Pınar Deniz
Başlıklar

Hakkında

Pınar Deniz kimdir? Güzel oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Babası subay, annesi ise ev hanımıdır. Babasının mesleği nedeniyle pek çok şehirde yaşamıştır. Asıl memleketi Mersin’dir. Bir tane kız kardeşi olan Deniz, ilkokul yıllarında İstanbul’da, lise yıllarında ise Ankara’da yaşamıştır. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi’nde okuyan oyuncu Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirmiştir.

Güzelliğiyle kendinde sıkça bahsettirmeyi başaran Pınar Deniz, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa adımını atmıştır. 2013 tarihinde oyunculuk eğitimleri almaya başlayan Deniz, kısa sürede farkını hissettirerek dizilerde rol almaya başlamıştır. İlkokul yıllarından beri oyuncu olma hayali kuran Pınar Deniz 2014 yılında bu hayallerine tamamen ulaşmıştır.

İLGİLİ BİLGİ:   Laurent Blanc

İlk dizi oyunculuğu deneyimini 14 tarihinde “Sil Baştan” dizisiyle yaşayan ünlü oyuncu, bu dizide Evrim karakterine hayat vermiştir. 2015 yılında ise daha çok tanınarak reklam alanında çalışmaya başlamıştır. Bunun yanı sıra yine bu yıllarda, Murat Dalkılıç’ın “Yani” adlı şarkısının klibinde rol almıştır.

Pınar Deniz, 2016 tarihinde Star ekranlarının en sevilen dizilerinde bir tanesi olan “Vatanım Sensin” dizisinde rol alarak yıldızının parlamasını sağlamıştır. Bu dizide Yıldız karakterini canlandıran başarılı oyuncu, izleyiciler tarafından çok sevilen ve beğenilen biri haline gelmiştir. Vatanım Sensin dizisinde, Okan Yalabık, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç gibi usta oyuncularla birlikte çalışarak kendisini geliştirmiştir.

2017 tarihine gelindiğinde ise ilk sinema filmini çeken güzel oyuncu Pınar Deniz, “Kardeşim Benim 2” adlı komedi filminde rol almıştır. Bu dizide de Burak Özçivit, Leyla Feray ve Murat Boz gibi isimlerle çalışma imkanı bulmuştur. Başarılı oyuncu, ilk başrol deneyimini Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Bir Deli Rüzgar” adlı dizide yaşadı. Bu dizide Gökçe karakterine hayat veren Pınar Deniz, başrolü Berk Cankat ile  paylaştı.

İLGİLİ BİLGİ:   Ayşe Özgün

Sadece 8 hafta süren bu dizi, reyting kurbanı olarak ekranlara veda etti. Kısa bir süre de olsa, pek çok kişi tarafından sevildi ve ekranların en beğenilen kadın oyuncularından biri haline geldi. Günümüzde ismi, son dizisinde beraber rol aldıkları Berk Cankat ile anılan güzel oyuncu, daha önce hiç evlenmemiştir.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Kardeşim Benim 2 (Sinema Filmi)
2016 – 2017 – Vatanım Sensin (Yıldız) (TV Dizisi)
2015 – Günebakan (TV Dizisi)
2015 – Beyaz Yalan (Azra) (TV Dizisi)
2014 – Sil Baştan (Evrim) (TV Dizisi)

Videoları

Bir Deli Rüzgar’daki Gökçe Kimdir | Pınar Deniz Kimdir ve Nerelidir

 

Pınar Deniz kimdir? (Beyaz Show)

 

Renkli Sayfalar 192. Bölüm- Pınar Deniz hakkında merak edilenler!

 

Pınar Deniz ve Berk Cankat Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor!

 

İLGİLİ BİLGİ:   Sevcan Sini
Pınar Deniz – Bana Esmeyi Anlat (Bir Deli Rüzgar)

 

Fotoğrafları

blank
Kaynak
youtubegoogle
avatar
  Subscribe  
Bildir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı