Yerli Erkek Ünlüler

Onur Can Özcan

instagram takipçi hilesi

onur can ozcan one 1
Tam adı: Onur Can Özcan
Doğum tarihi: 6 Kasım 1997
Ölüm Tarihi: 3 Haziran 2018
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Ölüm Yeri: Karadeniz Açıkları, Türkiye
Boyu: 1.8 m
Ailesi: Metin Özcan (Babası), Hatice Özcan (Annesi)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Müzisyen, Besteci, Söz Yazarı
Aktif Yılları: 2017 senesinden bu yana
imdb-logo
youtube-chaneldeezer logo mblisten-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasitwitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Onur Can Özcan Kimdir? Onur Can Özcan, 6 Kasım 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Hatice Özcan, babasının adı ise Metin Özcan‘dır. Ses tonu ve şarkıları kendi tarzı ile seslendirmesi ile kendisini geniş kitlelere duyurmuştur. Küçüklüğünden beri müzik ile yakından ilgilenmekteydi. Kendi şarkı sözlerini yazar bestelerini yapardı. Genç olmasına rağmen şarkılar pek çok yaş grubu tarafından beğenilmektedir.

Zeynep Bastık‘ın erkek versiyonu olarak nitelendirilen Özcan, tıpkı Zeynep Bastık gibi kendi tarzında yorumladığı parçaları video paylaşım ağı YouTube‘de paylaşarak ünlendi. Çektiği videoları sosyal mecralarda paylaşan genç yetenek, sesini kısa sürede çok geniş kitlelere ulaştırdı.

Onur Can Özcan, özellikle 2018 senesinde genç nesiller arasında oldukça popüler bir isim haline geldi. Sevilen şarkılarında bazıları olan “Gülümse Kadın”, “İntihaşk”, “Kibrit”, “Yalnızlığın Ezgisi”, “Yaramızda Kalsın” ve “Çilingir” gibi şarkılar ile pek çok insanın beğenisini topladı. Sosyal mecralarda milyonlarca kez paylaşıldı ve dinlendi. Henüz hayatının baharındaydı.

3 Haziran 2018 günü İstanbul Şile’de İmrenli bölgesinde 5 arkadaşı ile beraber küçük bir tekne ile açıldı. Açıldıkları tekne bir süre sonra bilinmeyen bir neden ile alabora oldu. Olay anına şahit olan yakındaki vatandaşlar teknede bulunan Recep Yıldırım’ı karaya çıkardı. Hemen polis ve ambulansa haber verildi. Ancak denizden ilk çıkarılan Recep Yıldırım hayatını kaybetti. Onur Can Özcan‘la beraber teknede yer alan Hasan Ekşi (23), Levent Sarı (30) ve Ulaş Sarı (23) sağ olarak denizden çıkarıldı.

Onur Can Özcan, o gün yapılan aramalara rağmen bulunamadı. Olay gününden bir gün sonra ekipler tarafından Onur Can Özcan‘ın cansız bedenine ulaşıldı. Ailesinin ve sevenlerinin büyük ümitler ile bekleyişi maalesef hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Henüz 21 yaşında olan Özcan, teknede bulunan arkadaşı Recep Yıldırım ile birlikte hayatını kaybetti. Teknede bulunan Hasan Ekşi, Levent Sarı ve Ulaş Sarı sağ olarak kurtarıldı.

Ünlü sanatçı Merve Özbey, Onur Can Özcan‘ın en sevilen şarkılarından biri olan “Yaramızda Kalsın” parçasını Onur Can Özcan anısına seslendirdi. Şarkı YouTube‘de yaklaşık 31 Milyon kişi tarafından dinlendi.

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Akşam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu