blank

Zeynep Bastık

Abone olblank
blank

Zeynep Bastık

Tam adı: Zeynep Bastık
Doğum tarihi: 8 Temmuz 1991
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,65
Ailesi:
Eşi: Nişanlı
Burcu: Yengeç
Mesleği: Şarkıcı ve Oyuncu
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo Zeynep Bastık

youtube-chanel Zeynep BastıkZeynep Bastıklisten-on-apple-music-logo Zeynep Bastıkspotify-connect-compatibility-logo- Zeynep Bastık
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Zeynep Bastık  twitter-hesabi Zeynep Bastık
Başlıklar

Hakkında

Adını, Murat Dalkılıç ile düet yaptığı Lüzumsuz Savaş” adlı parçada ,oyuncu olarak da Yasak Elma adlı dizideki İrem karakteriyle ve en çok tanınmasını sağlayan Ezhel’in Felaket parçasını tekrar yorumlayan Zeynep Bastık Kimdir? Biyografisinde yani bu sayfada en bol ve en güncel , hayatıyla ilgili en doğru bilgilere ulaşacaksınız. 

Zeynep Bastık, 8 Temmuz 1991 İstanbul, Türkiye’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini, orta öğretimini ve lise öğrenimini İzmir’de tamamlamış.

Zeynep Bastık ilk kez, 22 Şubat 2013 yılında Beyazıt Öztürk’ün şov programı Beyaz Show ‘a katılmıştı. Fırça adlı parçasıyla 2014 yılında oldukça konuşulmuştu.

Youtube kanalında bir çok parçanın coverını yaptı ve video olarak yayınladı. İzlenme sayıları milyonlarla ölçülmeye başladı.  2015 yılında Doğan Müzik etiketiyle , Şahaneyim adlı single yani teklisini piyasaya sürdü.

Daha sonrasında da ünlü popçu Murat Dalkılıç‘ın, Lüzumsuz Savaş adlı parçasında düet yaptılar. Bu sayede genişleyen dinleyici kitlesini arttırmıştı. Daha sonrasında da yine Youtube kanalından coverlarına devam etti ve izleyici kitlesini yine arttırmayı başardı. Bir çok isimle birlikte düet şarkılara imza attı.

Özellikle de Ezhel’in en çok dinlenen parçalarından biri olan Felaket adlı parçasını coverlamasıyla yine büyük ivme yakaladı. Hatta bu cover ile daha çok tanınır oldu diyebilirim.

Zeynep Bastık, sadece şarkıcı kimliği ile değil oyunculuğuyla da karşımızdaydı. 2015 yılında Adı Mutluluk adlı dizide Gonca Gül Duran karakterine,2016 yılında Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizide Rüya karakterine ,2018 yılında Fox TV’nin sevilen dizilerden biri olan Yasak Elma‘da da İrem karakterlerine hayat vererek oyunculuğunu geliştirmeye devam ediyor.

Her yerde  sen adlı dizinin soundtrack yani müziklerini yapıyor. Son çıkardığı rapçi Anıl Piyancı ile Bırakmam Doğru Mu ? adlı parçada düet yaptılar.

Gelecekte hem oyuncu, hem de şarkıcı kimliğiyle karşımızı sık sık çıkacak gibi duran Bastık, nişanlıdır.

Zeynep Bastık’ın Albümleri ve Şarkıları

 1. 2014-  Fırça (Albüm)
 2. 2015- Şahaneyim (single)
 3. 2019- Bırakman Doğru Mu? Ft. Anıl Piyancı
 4. 2019- Denedim ft Tepki
 5. 2019- Dostum Dostum (Akustik) ft. Kamuran Gurbet Atılgan
 6. 2019- Düşünme Hiç Akustik ft. Eftalya Yağcı
 7. 2019- Gül Beyaz Gül ft. Ezgi Mola (Akustik)
 8. 2019- Her Yerde Sen
 9. 2019- İncelikler Yüzünden Akustik
 10. 2019- Seni Kimler Aldı

Zeynep Bastık’ın rol aldığı diziler:

 1. 2018 – Yasak Elma / İrem
 2. 2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz / Rüya
 3. 2015 – Adı Mutluluk / Gonca Gül Duran

Videoları

 

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleKaynak 1
avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı