Nike ile Neymar’ın yerine siz geçin!

instagram takipçi hilesi

Nike’ın yeni sanal gerçeklik reklamı ile Neymar’ın yerine siz geçiyorsunuz!

nike-dan-neymar-siz-olun-reklami-maksatbilgi

Spor markaları arasında en farklı marka olan Nike,bu kez sanal gerçeklik teknolojisinin nimetlerinden faydalanıyor. Sanal gerçeklik reklamında başrol ise Neymar. Yayınladığı yeni reklam filminde,izleyicileri Neymar Jr.‘ın yerine koyuyor ve futbol deneyiminin tam ortasına götürüyor.

Nike dışında, birçok firmanın sanal gerçeklik üstüne yürüdüğünü biliyoruz.Genellikle oyun sektöründe kullanılan bu teknoloji, şimdi de reklam sektörünün önüne sunuluyor.Reklamcılıkta, bu teknolojiyle çağ değiştirecek nitelikte adımlar atılmaya devam edilecek görünüyor.

Spor,oyun ve teknoloji demişken,reklam olarak ilk Nike kullandı.Bu teknolojiyi kullanarak,Nike’ın Hypervenom modeli için hazırladığı yeni reklamı The Neymar Jr. Effect. Google’ın karton sanal gerçeklik cihazı Cardboard için hazırlanmış olan reklam, tarayıcı üzerinden de kullanılabiliyor.Nike’ın reklamında,Neymar ile  360 derece görüş açısı sunan reklamı, izleyicileri Brezilya’ya futbol maçının ortasına götürüyor.Neymar’ın yerine geçtiğimiz , reklamı tarayıcı üzerinden kullanılabilen, kullanıcıların reklamın sol üstünde yer alan sağ-sol-yukarı-aşağı ok tuşlarını kullanması gerekiyor.

Nike’ın bu reklamı,gelecekte alışacağımız sanal gerçeklik reklamlarının ilki.Bu arada Google Cardboard’u olmayan kullanıcılara; FourFourTwo Dergisi’nin Temmuz sayısından, Cardboard’u temin edebileceğiniz söyleyelim.

İşte O Video:

Kaynak
Log

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu