Film & Dizi ÖnerisiListeler

Netflix Nisan 2022 Takvimi: Hangi Diziler & Filmler Yayında!

instagram takipçi hilesi

Netflix Nisan 2022 Takvimi Belli Oldu! Son dönemde televizyon ve sinema alanını büyük bir düşüş trendine sokan ve büyük bir kitleyi içerisine alan dünyaca üne sahip dizi, film, belgesel platformu Netflix, Nisan 2022 Takvimi‘ni geçtiğimiz günlerde izleyicileri ile paylaştı.

Hemen altta sizler için hazırladığımız listeden 2022 yılının Nisan ayında Netflix’te hangi dizi, film ya da belgesellerin hangi günlerde yayınlanacağını öğrenebilirsiniz. Aralara sizler için seveceğinizi düşündüğümüz yeni yayınlanacak olan yapımları da ekledik. İşte Netflix Nisan 2022 Takvimi..!

Netflix Nisan 2022 Takvimi

Aşağıda yer alan ve Netflix tarafında yayınlanan tanıtım videosunda Netflix Türkiye’de yayınlanacak yapımlar açıklandı. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Netflix Nisan 2022 Takvimi zaman içerisinde değişikliğe uğrayabilir.

Netflix Nisan 2022 Takvimi Tanıtım Videosu

Netflix Nisan 2022 Takvimi

Apollo 10 1/2: Uzay Çağında Çocuk Olmak – 1 Nisan 2022

Bir adam 1969 senesinde ABD, Houston’da 10 yaşındaki anılarını paylaşır. Fantastik yolculuk ile aya yolculuk birbirine harmanlanır.

Battle: Freestyle – 1 Nisan 2022

Bir grup hip-hop dansçısı katıldıkları yarışmada finale kalarak Fransa’ya giderler. Ancak büyük gün yaklaşırken Amalie’nin kafası karışır ve kendisi ve ekibi için bir karar vermesi gerekir.

The Bubble – 1 Nisan 2022

Salgın sırasında bir grup oyuncu bir otelde karantinaya alınır. Aynı zamanda çok popüler bir filmin devamını çekmeye çalışıyorlardı. Absürt bir komedi türünde olan bu yapım Nisan takvimi içinde yer alıyor.

The Last Bus – 1 Nisan 2022

Yapay zekaya sahip korkunç bir makine herkesi yok edecektir. Sadece otobüste kaçmayı başaran bir grup çocuk dışında. Başka kurtulan olacak mı? Çocukların hepsi kurtulacak mı? Makine onları yakalamayı başarabilecek mi? Bu soruların yanıtları Nisan ayında Netflix izleyicilerine verilecek.

Michela Giraud: The Truth, I Swear! – 6 Nisan 2022

Bu sefer Netflix’in Nisan ayı takviminde stand-up komedi tavsiyemiz yer alıyor. Biraz gülmeye ihtiyacınız varsa, bu yapımı izleme listenize ekleyin. Çünkü Michela Giraud’un kendisi ve hayatı hakkında söyleyecek çok şeyi vardır. Stand-up komedi seviyorsanız İtalyan komedyene bir şans verebilirsiniz. Kim bilir, en sevdiğiniz komedyenlerden biri olabilir.

Uzaya Dönüş – 7 Nisan 2022

SpaceX mühendisleri ve Elon Musk, NASA astronotlarını Uluslararası Uzay İstasyonuna geri götürmeye çalışır. Devrim yaratacak bu uzay yolculuğunda tarihi bir görev üstlenilir.

Netflix Nisan 2022 Takvimi – Elite 5. Sezon – 8 Nisan 2022

“Elite”nin beşinci sezonu, her sezon farklı bir gizemin ardından ekrana geliyor. Diğer sezonlarda olduğu gibi, yeni 8 bölümlük sezonun ne yapacağı belli değil.

Metalciyiz Biz – 8 Nisan 2022

Netflix gençlik filminde Metalciyiz Biz, grupların savaşını kazanmak için kendilerini metale adayan iki genci konu ediniyor. Ancak bu planlar, çello çalan bir kız arkadaşın dahil olmasıyla suya düşüyor.

Tomorrow – 9 Nisan 2022

Bir kaza sonucu komaya giren genç bir adam kendini bir grup ölüm meleği arasında bulur. Çevresinde olup bitenleri anlayana kadar önünde önemli bir görev vardır.

Bir Skandalın Anatomisi – 15 Nisan 2022

Altı bölümlük mini dizi Anatomy of a Scandal, Sarah Vaughan’ın aynı adlı romanına dayanıyor. Güçlü bir politikacı olan James ve karısı iyi bir hayat yaşadılar. Ancak bazı sırlar açığa çıkar ve James’e yöneltilen suçlamalar aniden hayatlarını değiştirir.

Yaşamak İçin Oyna – 15 Nisan 2022

İki arkadaş sahipsiz olan para ödülünü kazanmanın peşine düşer. 1980’li yıllardan kalma gizemli bir video oyununu yeniden oynayıp gerçeküstü olan ve dehşet dolu bir dünyaya giriş yaparlar.

Russian Doll – 20 Nisan 2022

Nadia, 36 yaşına girmek üzere olan kadındır. Orta yaş kriziyle karşı karşıyadır. Ancak arkadaşları bir parti verdiğinde hayatı beklenmedik bir şekilde değişir.

Yakamoz S-245 – 20 Nisan 2022

Denizaltında yürütülen bir araştırma ekibine giren deniz biyoloğu, Dünyayı alt üst eden bir felaketin sonrasında ekibi ile beraber ölüm kalım mücadelesi vermek zorunda kalır. Türk yapımı olan bu dizinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor.

Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar – 27 Nisan 2022

Bu belgesel yapımında bir yazar Marilyn Monroe‘nin gizemli ölümünü incelemeye başlıyor. Marilyn Monroe’yi tanıyan kişiler ile yaptığı röportajların ses kayıtlarını sizlere dinletiyor.

Tavşan Samuray: Usagi Günlükleri – 28 Nisan 2022

Kedi mi yoksa tavşan mı? Samuray olmak isteyen bir tavşan ve onun savaşçı arkadaşlarının hikayesi. Ekibimiz şehirlerini canavarlardan, ninjalardan, çetelerden ve hain uzaylılardan korumalıdır.

Ozark: 4. Sezon 2. Kısım – 29 Nisan 2022

Marty ve Wendy, her taraftan tehditler alır. Cartel, FBI’ı ve kendi çocuklarını mutlu etmek ve eski hayatlarına geri dönmek için zaman kazanmaya çalışıyor.

Grace And Frankie: 7. Sezon Son Bölümler – 29 Nisan 2022

Grace ve Frankie, seneler önce eşlerinin ihaneti ile sarılmıştır. Fakat hayatlarına yıkılmadan devam ederler. Grace ve Frankie korkusuzca yaşamanın ne denek olduğunu ispatlar.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu