Film & Dizi ÖnerisiListeler

Netflix Eylül 2021 Takvimi: Hangi Diziler & Filmler Yayında!

instagram takipçi hilesi

Netflix Eylül 2021 Takvimi Belli Oldu! Son yılların neredeyse televizyon sektörünü bitirme noktasına kadar getiren Netflix, Eylül 2021 Takvimi‘ni açıkladı. Aşağıda yer alan listeden 2021 yılının Eylül ayında Netflix’te hangi dizinin, filmin ya da belgeselin hangi tarihlerde yayımlanmaya başlanacağını öğrenebilirsiniz..!

netflix eylul 021 takvimi

Netflix Eylül 2021 Takvimi

Q-Force – 2 Eylül 2021

Eşcinsel bir ajan ve LGBTQ ekibi, onları küçümseyenleri karşı kendilerini kanıtlamak isterler. Q-Force, bir animasyon dizisidir ve ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. Dizinin seslendirmelerini David Harbour, Patti Harrison, Gary Cole, Sean Hayes ve Wanda Sykes yapacaktır.

La Casa De Papel 5. Sezon – 3 Eylül 2021 ve 9 Aralık 2021

Netflix’in en ünlü dizisi olan La Casa De Papel’in 5. Sezonu, 3 Eylül günü yayınlanacak. Fakat diğer yapımlardan farklı bir durum var. La Casa De Papel’in 5. Sezonu toplamda 10 bölümden oluşacak. İlk 5 bölüm 3 Eylül 2021 günü, kalan 5 bölüm ise 9 Aralık 2021 günü yayınlanacak. La Casa De Papel dizisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için “La Casa De Papel Dizi Konusu ve Oyuncuları” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=bynn1hPpdWU

Blood Brothers: Malcolm X & Muhammad Ali – 9 Eylül 2021

Muhammed Ali, Kenya Barris ve Malcom X’in ünlü efsanevi ikonları üzerine bir belgesel hazırladı. Edinilen kaynaklara göre 9 Eylül 2021 günü belgesel severlerin beğenisine sunulacak.

Kate – 10 Eylül 2021 

Kate, yetenekli bir kadın suikastçıdır. Tedavisi imkansız olan bir şekilde zehirlendiğini öğrenir. Düşmanlarından intikam alabilmesi için yalnızca 24 saati vardır. Kate, düşmanlarından kanlı bir intikam almak için harekete geçmiştir. Fakat, eski düşmanlarından birinin kızı ile hiç beklemediği bir bağ kurar. Uzun zamandır hissetmediği duygular içine girmiştir. Peki şimdi intikamı mı yoksa duygularını mı seçecek?

Lucifer 6. Sezon – 10 Eylül 2021

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan Lucifer dizisinin 6. sezonu 10 Eylül 2021 itibari ile yayınlanacak. Lucifer dizisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için “Lucifer Dizi Konusu ve Oyuncuları” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Sex Education 3. Sezon – 17 Eylül 2021

İlk 2 sezonu ile dikkatleri üzerine çeken Sex Education dizisi, uzun bir bekleyin ardından 3. sezonu ile yeniden karşımızda. Korona virüs sebebi ile çekimler uzun tarih aralığına yayıldığını için 2. sezon ile 3. sezon arasında yaklaşık 1,5 yıllık bir boşluk oluştu. Sex Education dizisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için “Sex Education Dizi Konusu ve Oyuncuları” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

My Little Pony: Yeni Bir Nesil – 24 Eylül 2021

My Little Pony: Yeni Bir Nesil, Netflix’e özel olarak çıkarılan bir animasyon filmidir. Bu animasyon filmi, Equestria dünyasında geçmektedir. Seslendirme kadrosunda Jane Krakowski, Sofia Carson, Vanessa Hudgens,  Elizabeth Perkins ve James Marsden gibi yer almaktadır.

Sounds Like Love – 29 Eylül 2021

“Canciones y Recuerdos” isimli bir roman serisinden uyarlanan bu film, romantik komedi kategorisine Juana Macías tarafından çevrilmiştir. Sound Like Love filmi, üzücü bir ayrılıktan sonra zor da olsa hayatını toparlayan fakat eski sevgilisi yeniden hayatına dönen bir moda asistanını yaşadıklarını konu edinmektedir.

Love 101 (Aşk 101) – 30 Eylül 2021

Netflix’in Türk gençlik dizisi olan Love 101 ya da Türkçe adı ile Aşk 101, 2. sezonu ile dizi severlerin karşısına çıkıyor. İlk olarak 2020 yılının Nisan ayında yayınlanan Aşk 101 dizisinin 2. sezonu 30 Eylül günü dizi severler ile buluşacak. Aşk 101 dizisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için “Aşk 101 Dizi Konusu ve Oyuncuları” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kaynak
Gazete Damga

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu