Keşfet

Nakliye piyasası bu platform ile canlanıyor

Nakliye piyasası bu platform ile canlanıyor

İster yurtiçinde, ister yurtdışında yük taşımacılığı yapan bir nakliye firması olun boş aracınız için yükünüzü bulmak bu sayfada çok kolay.

Yapmanız gereken nakliye firması olarak sayfaya üye başvurusu yapmak ve boş araç ilanınızı paylaşmak olacak. İlanınızdan sonra sayfada yayınlanan güncel yük ilanlarını görerek müşterilerle ister telefonları aracılığı ile isterseniz sayfada bulunan gelişmiş chat sistemi sayesinde irtibat kurabilir detayları görüşerek anlaşmanızı sağlayabilirsiniz.

Nakliyesi yapılacak ürünleriniz mi var ?

Bir fabrikanız var ve nakliyesi yapılacak ürünleriniz var. Bu ürünlerinizi sattınız sıra geldi bu ürünlerin güvenilir ve hızlı bir şekilde alıcıya ulaşmasına. Bunu nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz ?

İşte burada devreye en eski ve bu işi en hızlı yapabileceğiniz nakliye firmalarının buluştuğu tek platform olan nakliyeilani.com giriyor. Sayfa sayesinde gereksiz görüşmelere son.

Öncelikle yapmanız gereken sayfaya giriş yapıp ücretsiz olarak yükünüzün ilanını bırakmak olacak. İlanı verirken girdiğiniz bilgiler sayesinde nokta atışı yaparak uygun nakliye firmasını bulabilirsiniz.

Nakliye piyasası bu platform ile canlanıyor

Eşyanızı taşıyacak nakliye firması mı lazım ?

nakliyeilani.com sayfasında ev eşyalarınızın ve ofis eşyalarınızın taşınmasında bu işi profesyonelce yapan nakliye firmaları ile karşılaşıyorsunuz.

Bunun içinde yapmanız gereken taşınacak ev eşyalarınız detaylarını, evinizin kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata taşınacağını, bu taşımanızı nakliye elemanları (hamal) ile mi yapacağınızı sayfada bir ilan ile bırakmanız olacak.

Bu ilanınıza göre evden eve nakliye işini yapan nakliye firmaları size ulaşacaklar ve taşımanız için gerekli anlaşmanızı sağlayabileceksiniz. Ve bütün bunlar çok kısa sürede tamamlanacak ve sizi büyük bir yükten kurtaracak.

nakliye fiyatı iste formu ile yükünüz ile ilgili ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Android akıllı telefonunuzdan nakliye hizmeti alabilirsiniz ?

Android işletim sistemli telefonlara uygulamamızı kurarak tüm nakliye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

nakliye ilanı andriod uygulama hemen indirin.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı