Keşfet

Nakliye piyasası bu platform ile canlanıyor

instagram takipçi hilesi

nakliyeilani

İster yurtiçinde, ister yurtdışında yük taşımacılığı yapan bir nakliye firması olun boş aracınız için yükünüzü bulmak bu sayfada çok kolay.

Yapmanız gereken nakliye firması olarak sayfaya üye başvurusu yapmak ve boş araç ilanınızı paylaşmak olacak. İlanınızdan sonra sayfada yayınlanan güncel yük ilanlarını görerek müşterilerle ister telefonları aracılığı ile isterseniz sayfada bulunan gelişmiş chat sistemi sayesinde irtibat kurabilir detayları görüşerek anlaşmanızı sağlayabilirsiniz.

Nakliyesi yapılacak ürünleriniz mi var ?

Bir fabrikanız var ve nakliyesi yapılacak ürünleriniz var. Bu ürünlerinizi sattınız sıra geldi bu ürünlerin güvenilir ve hızlı bir şekilde alıcıya ulaşmasına. Bunu nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz ?

İşte burada devreye en eski ve bu işi en hızlı yapabileceğiniz nakliye firmalarının buluştuğu tek platform olan nakliyeilani.com giriyor. Sayfa sayesinde gereksiz görüşmelere son.

Öncelikle yapmanız gereken sayfaya giriş yapıp ücretsiz olarak yükünüzün ilanını bırakmak olacak. İlanı verirken girdiğiniz bilgiler sayesinde nokta atışı yaparak uygun nakliye firmasını bulabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu