Yerli Kadın Ünlüler

Müge Bayramoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Müge Bayramoğlu
Tam adı: Müge Bayramoğlu Payaslıoğlu
Doğum tarihi: 6 Eylül 1992
Doğum yeri: Bursa, Türkiye
Boyu: 165 m
Burcu: Başak
Ailesi:
Sevgilisi:
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2011’den beri
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Müge Bayramoğlu Kimdir? Müge Bayramoğlu, oyuncudur. BluTV üzerinden yayımlanan ve erişime kapatılan Çıplak dizisindeki rolü ve cesur sahneleriyle gündeme gelmiştir. Ancak oyunculuğa ilk adımını 10 yıl önce atmıştır.

Müge Bayramoğlu, 6 Eylül 1992 yılında Bursa’nın Yıldırım ilçesinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Afife Jale Tiyatrosu’nda da eğitim almıştır. Bayramoğlu 2009 yılından beri İstanbul Devlet Opera ve Balesi‘nde görev yapmaktadır.

Müge Bayramoğlu, birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Televizyon ekranlarına, başrollerini Eda Ece ve Kadir Doğulu’nun paylaştığı “Pis Yedili” dizisi ile çıkmıştır. 2014 yılında Mehmet Akif Alakurt ve Özlem Yılmaz’ın paylaştığı “Emanet” isimli dizide rol almıştır. 2015 yılında başrollerini Yavuz Bingöl, Deniz Uğur ve Bekir Aksoy’un paylaştığı “Aşk Zamanı” dizisinde oynamıştır.

2016 yılında Ezgi Asaroğlu ve Keremcem’in başrollerinde olduğu “O Hayat Benim” dizisinde Ceylan Erksan karakterine hayat vermiştir. Aynı yıl “İmkânsız Olasılık” ve “Boşa Giden Her Şey” filmlerinde oynamıştır. 2018 yılında başrollerini Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Selen Uçer ve Pelin Öztekin‘in paylaştıkları “Koca Koca Yalanlar” dizisi ile daha çok kişi tarafından tanınmıştır.

Müge Bayramoğlu, gazeteci yazar Cüneyt Özdemir‘in sosyal medya paylaşımıyla yayından kaldırılan Çıplak dizisi ile merak konusu olmuştur. Bayramoğlu, başrolde olduğu ve eskort bir kadını canlandırdığı dizi için şu yorumu yapmıştır: “ Çıplak dizisi, günümüz ilişkilerine ayna tutuyor, ilişkilerin gözlerden uzak yaşanan kısmını anlatıyor.

Müge Bayramoğlu, 2010 yılında kendisi gibi oyuncu olan Deniz Celiloğlu ile evlenmiştir. Bu evlilik 3 yıl sürmüştür. Bayramoğlu, 2018 yılında Sinan Payaslıoğlu ile evlenmiştir. Eşiyle düğün ve tatil fotoğraflarının bulunduğu Instagram’da 35 binin üzerinde takipçisi vardır.

Müge Bayramoğlu Rol Aldığı Tiyatro Oyunları

 1. 2017 – Klasik Modernler
 2. 2015 – Afife
 3. Sylvia
 4. Fındıkkıran

Müge Bayramoğlu Rol Aldığı Diziler

 1. 2024- Gaddar
 2. 2020 – Çıplak (Blu TV dizisi)
 3. 2018 – Koca Koca Yalanlar
 4. 2016 – O Hayat Benim
 5. 2015 – Aşk Zamanı
 6. 2014 – Emanet
 7. 2011-2013 – Pis Yedili

Müge Bayramoğlu Rol Aldığı Filmler

 1. 2016 – Boşa Giden Her Şey (Kısa Filmi)
 2. 2016 – İmkansız Olasılıksız (Televizyon Filmi)

Videoları

 

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu