Yaşam

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri

instagram takipçi hilesi

Genellikle kadınlar için kombin yapmak bazen oldukça zordur. Özellikle mevsim geçişlerinde doğru şekilde giyinmek kulağa çok zor gelir. Bazen ince giyilip üşünülür, bazen de aşırı kalın giyinip terler içinde kalınır. Bu durumları yaşamamak için kombini doğru yapabilmek gerekir. Bu yazımızda mevsim geçişleri için kombin fikirleri derledik. Siz de önerilerimize göre kombin oluşturabilirsiniz.

1. Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri Tişört + Gömlek + Ceket

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri

Her mevsim geçişinde yapılabilecek bir kombin önerisiyle başlıyoruz. İnce pamuklu bir tişörtün üzerine kalın bir gömlek giyebilirsiniz. Ekose oduncu gömlekleri mevsim geçişleri için oldukça başarılı bir seçenektir. Ayrıca spor bir ceket de tercih edebilirsiniz. Ceketin belinde kalın bir kemer olması, kombini havalı hale getirir. Bu tarz bir kombinde postal botlar ya da hava durumuna göre sneaker tercih edebilirsiniz.

Sonbahar Modası İçin 4 Stil Tavsiyesi 

2. Sweatshirt + Tayt +Yağmur Çizmesi

Kombin önerileri

Neden kombin oluştururken rahatınızdan ödün vereseniniz? Kalın bir sweatshirt ile tayt ya da etek tercih edebilirsiniz. Kombine farklılık kazandırmak için aksesuarlar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Halka küpeler ve kol saati kombini tarz hale getirir. Ayrıca çanta olarak da sırt çantası kullanabilirsiniz. Sırt çantası her yaştan kadının tarzına dinamik görünüm kazandırır.

3. Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri: İnce Gömlek + Kalın Hırka

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri

İşte mükemmel bir mevsim geçişi önerisi daha. İnce bir gömlek tarzınıza stil kazandırır. Elbette olumsuz hava koşullarını da unutmuyoruz. Kalın bir hırka ile kombini tamamlayabilirsiniz. Hava çok sıcak gelirse hırkanızı belinize bağlayarak da tercih edebilirsiniz.

4. Mont + Tişört

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri

En sıradan kombinler arasında mont ve tişört birleşimi yer alır. İnce tişört ile şişme mont kullanabilirsiniz. Bu kez altınıza eşofman altı giyinmenizi tavsiye ediyoruz. Son yılların jogger eşofman altları sizi oldukça stil sahibi gösterir.

5. Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri : Gömlek + Sweatshirt + Etek

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri

Gömlek ile birlikte sweatshirt tercih edebilirsiniz. Bu kez mini bir etek de kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kombininizi havalı hale getirmek için üzerinizdeki renklerle uyumlu çorap giymenizi tavsiye ediyoruz. Ayakkabı olarak da çizme kullanabilirsiniz.

6. Kolej Mont + Tişört

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri

Kolej mont hem kadınlar hem de erkekler için trend parçalar arasında yer alır. Crop ya da tişört ile birlikte kolej mont tercih edebilirsiniz. Benzer renklerden oluşan parçalarla kombin oluşturmanız sizi oldukça havalı gösterir.

7. Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri: Kazak + Elbise Kombini

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri

Kalın bir kazak ile elbiseyi bir arada kullanabilirsiniz. Kazağı hem elbisenin altına hem de üstüne giyebilirsiniz. Bu noktada ayakkabı seçiminiz de çok önemli. Bizim önerimiz deri bir kovboy çizme tercih etmenizden yana. Özellikle sonbahara girerken kovboy çizmeler sizi çok havalı gösterir.

8. Kazak + Mom Jean + Şemsiye

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri

Mevsim geçişlerinde kazak içine gömlek giyebilirsiniz. Gömleğin yakasını kazağın dışına çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda kol detaylarını da ön plana çıkarmanız gerekir. Bu tarz kombinlerle mom jean oldukça tarz görünür. Ancak yağışlı havaları da unutmamak gerekir. Güzel bir şemsiye, deri bir spor ayakkabı ya da şapka oldukça doğru bir tercihtir.

Mevsim Geçişleri İçin Kombin Önerileri Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=RaVYpKhJb3g

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu