Yerli Kadın Ünlüler

Melissa Bağcı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

melissa bagci kimdir 2
Tam adı: Melissa Bağcı
Doğum tarihi: 22 Ekim 1994
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: Terazi
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Spiker, Sunucu
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Melissa Bağcı Kimdir? Kimdir? Melissa Bağcı, spiker ve sunucudur.

Melissa Bağcı, 22 Ekim 1994 günü Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Ailenin tek çocuğu.

İlköğretim ve lise eğitimlerini bitirdikten sonra, üniversite eğitimini İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne girdi. Fakat küçüklüğünden beri spiker olmak istiyordu. Bu yüzden Başkent Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü‘ne girdi. TRT Spor ve TVNET kanallarında stajyer olarak görev yaptı.

Melissa Bağcı Kariyeri

Bağcı, ilk kamera önü deneyimi olan “Akılda Kalsın” ile üne kavuşmuş ve kısa sürede iyi bir takipçi kitlesi edinmiştir. Başarılı sunucu, ekranda gösterdiği uyumla kısa sürede dikkatleri üzerine çekerken, rahatlığıyla yayın sırasında yöneticilerine güven verdi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra İngilizcesini geliştirmek ve kariyerine değer katmak için İngiltere’ye giden Bağcı, BBC Türkçe servisinde staj yaptı. 1 yıllık dil eğitimi de aldı. İyi derecede İngilizce bilen güzel sunucu, bu süre zarfında tüm eğitimini tamamlamak için kelime eğitimini de ihmal etmemiştir. Kariyerine Beyaz TV’de başlayan genç spiker, ilk kamera önü deneyimini 2021’de “Akılda Kalsın'” programıyla yaptığını yukarıda da belirtmiştik.

Melissa Bağcı, çeşitli siyasi isimleri ağırlayan ve siyasetin nabzını tutan bu programda, sık sık siyasi gelişmeleri tartışıyor. Genç sunucu, kendi yorumlarıyla uzmanlara başarılı bir şekilde koçluk yaparken kariyerine parlak bir başlangıç ​​yapmış. Her hafta Pazar günü saat 12.00’de izleyicilerin karşısına çıkan Bağcı, her hafta yayınlanan “Akılda Kalsın” programıyla alanında uzman konuklarıyla siyaseti masaya yatırıyor.

Hızlı temposuna rağmen spor tutkusundan asla vazgeçmeyen Bağcı, yelken ve yüzme branşlarında da lisans sahibidir. Yoğunluğuna rağmen sosyal hayatında da aktif olan ve birçok sporla ilgilenen Melissa, öğrenmenin kendisi için bitmeyen bir tutku olduğunu söylüyor.

İşaret dili eğitimi de alan Melissa Bağcı’nın en büyük hobisi spor. Su sporlarıyla yakından ilgileniyor. Başarılı spiker, katıldığı yarışmalarda Türkiye genelinde pek çok dereceler kazanmış ve aynı zamanda bir gezgindir. Evinde üç köpeği ile birlikte yaşıyor.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu