Film & Dizi Önerisi

Masal Şatosu: Gizemli Misafir Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi
Masal Şatosu: Gizemli Misafir Film Konusu ve Oyuncuları..! Masal Şatosu: Gizemli Misafir filmi, 12 Ağustos 2022 günü film severler ile buluşmuş olan aile ve fantastik temalı bir sinema filmdir. Başrolde Ecrin Su Çoban, Gülse Göçer ve Dolunay Soysert birlikte rol alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Masal Şatosu: Gizemli Misafir filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Masal Şatosu: Gizemli Misafir film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Masal Şatosu: Gizemli Misafir filmi
Orijinal İsmi:
Masal Şatosu: Gizemli Misafir
IMDb Puanı: 8,0 / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 12 Ağustos 2022
Yaş Sınırı: 
Süre: 1 saat 42 dakika
Yönetmeni: Burak Kuka
Senarist: Erçin Sadıkoğlu
Yapımcı:
Yapım Şirketi: –
Başrol Oyuncuları: Ecrin Su Çoban, Gülse Göçer, Dolunay Soysert
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Masal Şatosu: Gizemli Misafir Film Konusu 

Masal Şatosu: Gizemli Misafir filmi, Neşe ve arkadaşlarının masal dünyasına neşe getirmek için çeşitli maceralara atılmalarını anlatıyor. Neşe ve arkadaşları büyük bir partiye hazırlanıyor. Evin tadilatı sırasında kapılarını biri çalar. Ancak, kimse eve gelen çocuktan haberdar değildir ve tanımıyordur.

O, hafızası yanlışlıkla silinmiş bir peri masalı dünyasından bir prens. Masal dünyasının mutlu prensi dünyanın her anı mutsuzlukla doludur. Neşe ve arkadaşları, şehzadeyi yerine geri getirmek ve bir peri masalı dünyasının neşesini getirmek için bilmedikleri ortamlarda çeşitli maceralara atılırlar.

Masal Şatosu: Gizemli Misafir filminin başrolünde yer alan Ecrin Su Çoban, verdiği bir röportajında ileri de Serenay Sarıkaya gibi bir oyuncu olmak istediğini ve onu örnek aldığını dile getirdi. Çoban ilk patlamasını ise O Ses Türkiye’ye katıldıktan sonra olduğunu söyledi. Başka kanalların yarışmadaki performansını paylaştığını daha sonra da kendisinin paylaştığını ve 100 Bin izlendiğini belirtti. Bu ise onun kendi dönüm noktası olduğunu ekledi.

Masal Şatosu: Gizemli Misafir filminin yönetmen koltuğunda Burak Kuka oturuyor. Senaryosunu ise Erçin Sadıkoğlu üstleniyor. Filmin başrollerinde Ecrin Su Çoban, Gülse Göçer ve Dolunay Soysert yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz. ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz. Yapacağınız yorumlar ile Masal Şatosu: Gizemli Misafir filmine gitmeyi düşünen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Masal Şatosu: Gizemli Misafir Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Masal Şatosu: Gizemli Misafir filmi, 12 Ağustos 2022 günü film severler ile buluştu. Filmin çekimleri Hatay’da yer alan mağara ve ormanlarda yapıldı.

Masal Şatosu: Gizemli Misafir filmi

Oyuncu Kadrosu

Masal Şatosu: Gizemli Misafir filminin oyuncuları şu şekildedir;

 • Ecrin Su Çoban
 • Gülse Göçer
 • Ozan Varol
 • Dolunay Soysert
 • Sinan Çatıkkaş
 • Cansu Öztekin
 • Berkan Hamedi
 • Bade Talanioğlu
 • Mustafa Konak
 • Mehmet Cerrahoğlu
 • Melis Hazal Karagöz
 • Nazan Kahraman
 • Yasenya Koçoğlu
 • Ayaz Güler

Masal Şatosu: Gizemli Misafir filmi

Masal Şatosu: Gizemli Misafir Fragmanı ve Diğer Videoları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu