hosting

Ecrin Su Çoban

Ecrin Su Çoban Kimdir?

Ecrin Su Çoban
Tam adı: Ecrin Su Çoban
Doğum tarihi: ??. ??. 2006
Doğum yeri: Kocaeli, Türkiye
Boyu: 1,43 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Youtuber, Şarkıcı, Dizi Oyuncusu
Aktif Yılları: 2016 yılından bu yana
imdb-logo Ecrin Su Çoban
youtube-chanel Ecrin Su ÇobanEcrin Su ÇobanEcrin Su ÇobanApple Music'de dinle Ecrin Su ÇobanSpotify'den dinle Ecrin Su Çoban
Sosyal Medyada
instagram-hesabi Ecrin Su Çoban facebook-sayfasi Ecrin Su Çoban twitter-hesabi Ecrin Su Çoban
Başlıklar

Hakkında

Ecrin Su Çoban Kimdir? Ecrin Su Çoban, 2006 yılından Kocaeli‘nde dünyaya gözlerini açmıştır. 2016 yılında henüz 10 yaşında iken Youtube’ye ilk adımı atmıştır. Kısa bir süre içerisinde büyük bir kitleye ulaşan Çoban, yaklaşık 1,55 Milyon aboneye sahiptir. Yaklaşık olarak 630 milyon görüntülenmeye sahiptir. Çıkardığı bir şarkı ile 32 Milyon izlenmeyi yakalamıştır.

Annesi mağaza yöneticisi, babası ise eğitimcidir. İlk olarak tanınması katıldığı “O Ses Türkiye” şarkı yarışması olmuştur. Yarışmada Nil Karaibrahimgil‘in “Kanatlarım Var Ruhumda” isimli şarkısını seslendirmiştir. Çeyrek finalde Atiye‘nin “Ya Habibi”, yarı finalde ise Gökçe‘nin “Tik Tak” şarkısını söylemiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Berat Efe Parlar

Ecrin Su Çoban, yarışmanın ardından Youtube ile ilgilenmeye başlamıştır. 2019 yılında “Masal Şatosu: Sihirli Davet” adlı çocuk filminde ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 2020 yılının Kasım ayında Kanal D ekranların başlayan “İyi Aile Babası” isimli dizide de rol almaktadır. Ecrin Su Çoban’a bu dizide Şebnem Bozuklu, Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, Timur Acar, Melek Baykal, Bahar ŞahinBerat Efe Parlar, Rukan Demir ve Beste Bereket gibi isimler eşlik etmektedir. Dizide Damla karakterini canlandırmaktadır.

İLGİLİ İÇERİKLER

İyi Aile Babası dizisi hakkından daha fazla bilgi almak için “İyi Aile Babası Konusu ve Oyuncuları” adlı yazımızı okuyabilirsiniz..!

Ecrin Su Çoban’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmleri

  1. 2020 – İyi Aile Babası (Damla Karakteri) (Televizyon Dizisi) (Kanal D)
  2. 2019 – Masal Şatosu: Sihirli Davet (Sinema Filmi)

Şarkıları

  1. 2019 – Pembe Günlüğüm
  2. 2019 – Masallara inan
  3. 2019 – Masalların Ortasında
  4. 2019 – Kuzey Yıldızı

Videoları

Fotoğrafları

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu