Yerli Kadın Ünlüler

Melis Hazal Karagöz Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Melis Hazal Karagoz Kimdir 6
Tam adı: Melis Hazal Karagöz
Doğum tarihi:  ?? / ?? / 1992
Doğum yeri: Eskişehir / Türkiye
Boyu: 1,68 m
Ailesi:
Mesleği: Haber Sunucusu, Spiker, Editör, Moderatör
Aktif Yılları: 2018 yılından bu yana (Tahmini)
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Melis Hazal Karagöz Kimdir? Melis Hazal Karagöz, haber spikeri / haber sunucusudur. Karagöz, 1992 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir.

Eğitimini, Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesinden mezun olarak, lise eğitimini tamamlamış. Ardından, 2011 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon, Sinema bölümünden lisans eğitimi aldı. 2015 yılında bu aldığı eğitimlerden sonra, mezun oldu. 2017 yılında Doğuş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri bölümünde yüksek lisans yapmaya başladı.

Karagöz, Üniversite yıllarında kariyeriyle ilgili çalışmalara da başlamıştı aslında. Marmara üniversitesinde okurken, okulda bulunan medya merkezinde editörlük yapmış, spikerlik görevlerinde de yer almış. Yine eğitimi sırasında staj yapmak için Beşiktaş TV‘de çalıştı. Beşiktaş TV’de muhabirlik, ardından da sunuculuk yaptı.

İlginizi çekebilir: Melike Çelik Kimdir?

Beşiktaş TV‘deki işini icra ederken bir yandan da kariyeriyle ilgili özel eğitimlere katılmayı da ihmal etmedi. Hakan Öztürk Medya eğitim merkezinden diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldı. Marmara üniversitesindeyken  yaptığı bu çalışmalar stajı sırasında oldu.

Karagöz, okulundan mezun olduktan sonra, Eskişehir’de yerel bir televizyon kanalında spikerlik yaptı. Daha sonra Tele 1 televizyonunda editörlük, spikerlik, sunuculuk, program editörlüğü yaptı. Daha sonra da Youtube’da Gerçek Ekonomi adlı programın moderatörlüğüne gerçekleştirdi.

2019 yılında Haber Global kanalında gece spikerliği yaptı. Yine aynı kanalda, haber kanalının sabah açılış haber programı olan Türkiye’de Sabah adlı programda sunuculuğunu yapmakta.

Karagöz, Sanat ile ilgilenmekten, sevdikleriyle hayatı paylaşmaktan ve hayvanlarla vakit geçirmekten keyif alıyor. Fotoğraflarını ve videoları hemen aşağıdan bakabilirsiniz. Ayrıca, Melis Hazal Karagöz instagram hesabı yukarıda instagram ikonuna tıklayınca ulaşabilirsiniz. Twitter hesabını da aynı şekilde ulaşabilirsiniz.

Melis Hazal Karagöz ‘ün Çalıştığı Kanallar

  • Haber Global
  • Youtube
  • Tele 1
  • Eskişehir Yerel TV Kanalı
  • Beşiktaş TV

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu