Yabancı Erkek Ünlüler

Machine Gun Kelly Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Machine Gun Kelly
Tam adı:
Richard Colson Baker (Sahne adı: Machine Gun Kelly)
Doğum tarihi: 22 Nisan 1990
Doğum yeri: Houston, Teksas, ABD
Boyu: 1,92 m
Burcu: Boğa
Ailesi: 
Sevgilisi: Megan Fox
Çocuk (ları): Casie Colson Baker
Mesleği: Şarkıcı, Rapçi, Oyuncu
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanelyoutube musicdeezer logo mbApple Music'de dinleSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabitiktok

Hakkında

Machine Gun Kelly Kimdir? Machine Gun Kelly, şarkıcı, rapçi ve oyuncudur.

Machine Gun Kelly, 22 Nisan 1990 günü Houston, Teksas, ABD’de dünyaya gözlerini açtı. Ailesi ile birlikte pek çok ülkede yaşadı. Mısır ve Almanya’dan ev aldılar. 4 yaşına kadar Mısır’da yaşadığı için İngilizce ile birlikte Arapça’da öğrendi.

ABD’ye geldikten sonra alternatif hip hop ve rock karışımı müzik tarzında yaptığı şarkılar ile tanındı. 2006 senesinde Stamp of Approval, 2008 senesinde Homecoming, 2010 senesinde 100 Words and Running ile Lace Up mixtapelerini çıkardı.

2011 senesinin Ağustos ayında Sean Diddy Combs ve Jimmy Lovine ile tanışma fırsatı yakaladıktan sonra Bad Boy Records ve Interscope Records ile sözleşmeler imzaladı. 2011 senesinin ortalarında Young and Reckless Clothing firması ile anlaştı.

Kelly, bir evlilik yaptı ve bu evliliğinden Casie Colson Baker adında bir çocuğu oldu. Daha sonra Megan Fox ile tanıştı ve sadece onunla birlikte olabilmek için evliliğini bitirdi. Boşandıktan çok kısa bir süre sonra da Megan Fox ile nişanlandı.

Çiftin yaptıkları açıklamalar gündeme adeta bomba gibi düştü. Megan Fox, zaman kontrollü olarak birbirlerinin kanlarını içtiklerini söyledi. Daha sonra mavi tulumlu resimlerini paylaşarak sadece Kelly ile daha kolay cinsel ilişkiye girebilmek için tulumun bacak arasına delik açtırdığını da söyledi. Yaptığı bu açıklamalar büyük tepki aldı.

Machine Gun Kelly, 2022 Billboard Müzik Ödülleri törenine 30 bin dolar vererek manikür yaptırdığı tırnakları ile birlikte geldi ve ilgi odağı oldu.

Machine Gun Kelly Diskografi

  • 2012: Half Naked & Almost Famous (EP)
  • 2012: Lace Up
  • 2015: General Admission
  • 2017: Bloom
  • 2019: Hotel Diablo
  • 2020: Tickets to My Downfall

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu