Yabancı Kadın Ünlüler

Lea Elui Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Lea Elui
Tam adı: Lea Elui Ginet
Doğum tarihi: 4 Ocak 2001
Doğum yeri: Chambéry, Fransa
Boyu: 1,65 cm
Kilosu: 47 kg
Burcu: Oğlak
Sevgilisi:
Mesleği: İnstagram yıldızı
Aktif Yılları: 2016’dan günümüze
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabitiktok

Hakkında

Lea Elui Ginet Kimdir? Lea Elui Ginet popüler bir Instagrammer, TikToker ve YouTuber’dır. Lea’nın InstagramTikTok ve YouTube kanalında milyonlarca takipçisi var. Lea Elui genellikle oryantal dans, direk dansı ve aerobik dahil olmak üzere çeşitli dans videoları yayınlar.

Lea’yı her sosyal medya platformunda bulabilirsiniz ve ayrıca kendisinin Instagram ve Snapchat videolarını izlemek eğlencelidir. Instagram’daki göbek dansı videosu bugüne kadar ki en çok beğeni alan videosudur. Lea Elui Ginet ayrıca çeşitli internet dans yarışmalarında da yarışmıştır. Ve videoları artık iTunes ve cloud.com‘da da mevcuttur.

Lea Elui Kariyeri

Lea Elui Ginet, 2016 yılının Ağustos ayında TikTok aracılığı ile web dünyasına adım attı. O bir dans tutkunu olarak TikTok‘ta dans videoları yayınlamaya başladı. Lea Elui, olağanüstü güzel bir dansçıdır. TikTok‘ta düzenli olarak sergilediği oryantal dans için eğitim aldı.

İlginizi çekebilir: Jasmine Tookes Kimdir?

Ve Lea kısa sürede bir yıldız oldu. İlk videolarından bazılarının hemen ardından hesabı hayranlar ve takipçiler tarafından övgüler ile doldu. Hayranlarının çoğu, Lea’nın hayatı hakkında bilgi edinmek istedi. Daha sonra ise Lea kendine ait farklı bir kanal oluşturmaya karar verdi.

21 Temmuz 2017 tarihinde YouTube‘a katıldı. Sitedeki ilk videosu ise onun tanıtımıydı. Hayranlarına, takipçilerine hayatını soranlara cevap verdi. İlk YouTube videolarında TikTok‘tan dans sekanslarına da yer verdi. Ayrıca Lea Elui’nin TikTok trendleri yarışmalarına katıldığı videoları da içeriyordu. Bazıları ise göbek dansı meydan okuması, direk dansı, swalla meydan okuması ve çok daha fazlasıdır. Dans eğitimi aldığı için dans videolarının çoğu oryantal dansı içeriyor.

Bu arada Lea diğer dans formlarında da ders almaya başladı. Kısa bir süre sonra ise hip-hop numaralarına bacaklarını salladığının görüldüğü videolarda yayınladı. Lea Elui Ginet’in Shakira‘nın Hips Don’t Lie‘daki oryantal dansı, hayranlarının bugüne kadarki en favori videosudur. Ayrıca ay yürüyüşü videosu da çok sayıda beğeni topladı.

Diğer You Tuber’lar tarafından yayınlanan dansı ile ilgilide tepki videoları var. Harris ve Rickey tarafından oluşturulan bir YouTube kanalı olan Kicknation’da tepkilerin çoğunu Lea Elui Ginet kendi dans videolarında yayınlıyor. Ve kendilerini onun en büyük hayranları olarak görüyorlar.

İlginizi çekebilir : Shakira Kimdir?

Lea Elui Ginet de kendi diğer YouTube videolarına ve çekimlerine tepki gösterdiği tepki videoları yayınlıyor. Ayrıca Lea Elui makyaj hileleri ve eğitimleri hakkında videolar yayınlamaya başladı. Onun güzel yüzü bu tür videolar için çok uygun ve hayranlar da ona övgü yağdırdı. Hayranlarının birçoğu ise ona aşık olduğunu itiraf ediyorlar. Moda anlayışı adeta kusursuz. Lea Elui Ginet birçok moda videosu çekti ve böyle çektiği bir videoda da tüm gardırobunu bile sergiledi.

Lea Elui Özel Hayatı

Lea Elui Ginet, 4 Ocak 2001 tarihinde Fransa‘nın Chambery şehrinde dünyaya geldi. Kendisi karışık kökenlidir. Daha önce ise popüler Instagramcı Lucas Ollinger ve internet ünlüsü  Hunter Rowland ile ilişkisi vardı. Ayrıca Lea, Scott Morton modeli ile de romantik bir bağ kurdu.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu