Alışveriş RehberiEv ve Bahçe

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri (2024)

instagram takipçi hilesi

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri: Hayatımızı kolaylaştıran her evin olmazsa olmazı beyaz eşyalar günümüz teknolojisinde her geçen gün yeni modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Beyaz eşyalar denilince akla şüphesiz ilk çamaşır makinesi gelmektedir.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri (2022)

Peki hem yıkayıp hem kurutan bir makine tercih etmez miydiniz? Kurutmalı çamaşır makinesi ile bırakın çamaşırlarınız hem yıkansın hem kurusun zaman da size kalsın. Bu yazımda bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik kurutmalı çamaşır makineleri tavsiyelerinde bulunacağım.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri (2024)

Hoover Hdpd 4149 Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Kurutmali Camasir Makinesi Tavsiyeleri 1 1 1200x1200 1

Kurutmalı çamaşır makinesi tavsiyelerinde ilk sırada olan Hoover Kurutmalı Çamaşır Makinesi yıkama kapasitesi 14 kg olup, kurutma kapasitesi 9 kg.’dir. Hoover Kurutmalı Çamaşır Makinesinin en önemli özelliği Wi-Fi ve bluetooth özelliği ile cihazlarınızla eşleştirebilirsiniz. Çocuk kilidi ve kapakta güvenli kilit sistemi bulunmaktadır. Evinizde yer kaplamayan, giysilerinizi hijyenik bir şekilde yıkayıp kurutan Hoover uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. 10 yıl garantilidir.

Siemens iQ500 Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Kurutmali Camasir Makinesi Tavsiyeleri 2 1200x1200 1

Beyaz eşya konusunda oldukça başarılı olan Siemens kurutmalı çamaşır makinesinde de tercih edilenler arasında. Yıkama kapasitesi 10 kg ve kurutma kapasitesi 6 kg olan Siemens enerji ve su tasarrufu sağlar. Sessiz, verimli ve uzun ömürlüdür. Kırışık açma özelliği sayesinde ütü yükünü hafifletir. Çamaşırlarınızı özenle yıkayıp, kurutmak için tasarlanmıştır. Siemens IQ500 kurutmalı çamaşır makinesi ile yıkandıkça giysileriniz yeni gibi kalır, kurudukça ütülü gibi durur.

Bosch Serie 6 Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Kurutmali Camasir Makinesi Tavsiyeleri 3

Çamaşırlarınızı 60 dakikada tek seferde yıkayıp kurutan Bosch kurutmalı çamaşır makinesi size kısa sürede mükemmel temizlik imkanı sunmaktadır. 10 kg’ ya kadar yıkar, 6 kg’ ya kadar kurutur. AutoDry özelliği sayesinde istediğiniz sürede istediğiniz programda kurutma sağlar. DirectSelect kontrol ekranı ile rahat ve kolay bir şekilde istediğiniz ayarda ve istediğiniz sürede program seçimi yapabilirsiniz.

Electrolux EW8W2168LW PerfectCare 

Kurutmali Camasir Makinesi Tavsiyeleri 4

Elde yıkanması gereken yünlü, outdoor ve hassas giysilerinizi  düşük sıcaklıkta güvenle yıkayıp kurutabileceğiniz özel programlar sayesinde giysilerinizin yumuşacık kalmasını sağlar.Buhar parfümü ile giysilerinizin 15 dakikada yeni yıkanmış gibi güzel kokmasını sağlayan özelliği ile hem sudan hem enerjiden tasarruf edersiniz. Yıka/Kurut 60 dakika programı ile giysilerinizi 60 dakikada yıkar, kurutur ve yumuşacık, hijyenik bir şekilde hazır hale getirir.

Arçelik 1060 YKMG Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Kurutmali Camasir Makinesi Tavsiyeleri 5

Akıllı cep telefonu veya tabletlerinizden Bluetooth bağlantısı olan beyaz eşyalarınızı Homewhiz teknolojisi ile kontrol edebilirsiniz. Program başlatıldıktan sonra unutulan çamaşırların ilave edilebilmesini sağlayan çamaşır ekleme özelliği mevcuttur.  Yıkama kapasitesi 10 kg, kurutma kapasitesi 6 kg’ dır. Kurutmalı çamaşır makinesi 10 yıl garantili olup uzun ömürlülük sağlar.

Miele WTR 860 WPM

Kurutmali Camasir Makinesi Tavsiyeleri 6

8kg yıkama ve 5 kg kurutma kapasitesi ile 23 adet yıkama ve 21 adet kurutma seçeneğine sahiptir. Twindos özelliği sayesinde otomatik deterjan sistemine mevcuttur. Böylelikle enerji ve su tasarrufu sağlar. Yıkama işlemi sırasında unutulan çamaşırları tek bir dokunuşla ekleyebilirsiniz. Steamcare özelliği ile giysileriniz kırışmadan kurur.

Lg Twinwash Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Kurutmali Camasir Makinesi Tavsiyeleri 7

Lg TurboWash özelliği ile 29 dakikada çamaşırlarınız tertemiz olur. Enerji ve su tasarrufu sağlar. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Iki adet Inverter Direct Drive motor ile sessiz yıkama sağlar ve dayanıklılığını artırır. Lg Twinwash kurutmalı çamaşır makinesi ile hem yıkama hem kurutma yaparak kendinizle ve sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz.

Kurutmalı Çamaşır Makinesinin Faydaları Neler?

Kış mevsiminin gelmesiyle çamaşırlarınızı yıkayıp kurutmak maalesef tam bir eziyete dönüşüyor. Kuruması yıkanmasından daha uzun süre alıyor. Eviniz küçükse ve çamaşır asmak için uygun yer yoksa  çamaşırlarınızı nerede kurutacağınız başlı başına sorun oluyor. İşte bu dertlerden sizi kurtaracak tek şey kurutmalı çamaşır makinesidir. 

Digital çağda yaşadığımız bu günlerde kurutmalı çamaşır makineleri de her geçen gün yeni özellikleri ile karşımıza çıkıyor ve bu da biraz kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Kurutmalı çamaşır makinesi tavsiyelerinde dikkat etmeniz önemli şeylerden biri kullanım kolaylığıdır. Tek bir tuşla istediğiniz sürede, istediğiniz ayarda hem yıkayın hem kurutun.

Kurutmalı çamaşır makinesi kurutucu ve çamaşır makinesini ayrı ayrı almaktan daha az yer kaplar. Fazla yer işgal etmemesi büyük bir avantaj oluşturur. Ayrıca kurutmalı çamaşır makineleri daha az su ve daha az enerji tüketir. Çamaşırlarınız hijyenik bir şekilde yıkanıp kururken su ve enerji tasarrufu da sağlamış olursunuz.

Yıkama ve kurutma işini bir arada yapan hatta buhar teknolojisi sayesinde giysilerinizin kırışıklığını önleyerek ütü yapmayı da azaltan kurutmalı çamaşır makineleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Böylelikle kendinizle ve sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri (2024) ile ilgili videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu