Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Kadınlara göre biz erkekler biraz daha dağınık yaşıyoruz.Düzenli günlerimiz sıralı bir şekilde devam etmez. Bir kaç gün düzenli yaşadığımıza inanıyor ve buna göre tedbir alıyoruz ama yine de sonra bunu, devam ettiremiyoruz. Ancak erkeklerin dolabında olması gereken eşyalar, kadınlara göre daha az olduğundan, düzen daha kolay bir hal alabilir.

Her şeyde olduğu gibi istisnai durumlar olabilir bu durum içinde de …Düzenli erkekler olabilir. Hatta kadınlara göre daha titiz ve düzenli yaşayan erkekler de olabilir. Bu konuda aşağıdan yorum yaparak, -düzenli biri misiniz veya düzensiz yazabilirsiniz. Düzenli olabilmek için neye gerek var bu konuda farklı bir tartışma yaratabiliriz. Neyse biz konumuza geri dönelim: erkeklerin dolabında mutlaka olması gerekenleri aşağıda maddeleyeceğim. Ancak yine bu konuda sizden yardım istiyorum. Unuttuğum bir eşya varsa aşağıdan tekrar yorumlayarak , bu içeriğimize katkıda bulunabilirsiniz.

Ayrıca bu konu, kızlar /kadınlar için erkek arkadaşlarına veya eşlerine, hediye almasına yardımcı olabilecek bir konudur. Bu yüzden kadınlara da bir göz kırpalım.

Erkeklerin dolabında olması gereken 10 eşya nedir?

1. Parfüm ve Deodorant

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Erkeklerin dolabında olmazsa olmazlardandır ve en baştadır. Güzel kokulu olmak ve kişisel temizliğe önem için deodorant oldukça önemlidir. Parfüm ise kadınlar üzerindeki etkiyi arttırmakla kullanılırken, aynı zamanda kalabalık bir ortamda fark yaratan olmazsa olmaz erkek eşyasıdır.

2. Beyaz Renkte Gömlek

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Beyaz gömlek erkek dolabında olmazsa olmazlardandır. Giysi anlamında her ortamda kullanılabilen bir giysidir . Zor anlarda mutlaka hayat kurtarır. Neden mi? Çünkü eğer bir renk seçemiyor veya hızlı bir halde şık görünmek istiyorsanız mutlaka beyaz gömleğe ihtiyaç duyarsınız.

3. Farklı Renkteki Gömlekler

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Beyaz gömleği giymediğiniz zamanlarda mutlaka size yardımcı olabilecek farklı renkteki gömlekler , giysi dolabında mutlaka olması gereken eşyalardandır.

4. Takım Elbise

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Düğün , önemli toplantılar veya buluşmalarda kullanılabilecek bir takım elbiseye ihtiyaç vardır.  En az bir tane olması gerekir. Ne zaman ne olacağı belli olmaz. Belki bir iş toplantısı , kız arkadaşınızla bir akşam yemeği veya kıymetli yakınlarınızın düğünlerinde giyinmek için mutlaka bulunmalı.

Ayrıca erkeği en şık gösteren giysidir. Bu yüzden günlük yaşamda kullanılabilir. Tabi gideceğiniz mekana göre bu değişir. Takım elbise giyinmenin bazı kuralları vardır bunlar için de ayrıca bir içerik üreteceğim.

5. Kot Pantolon

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Bu olmazsa olmazlardan yine ama günlük yaşamda zaten erkeklerin %90’nı kot pantolon kullanıyor.  Bu yüzden dolabında muhakkak vardır. Farklı renkler ile en çok giyilen bu tür pantolonları, farklı modellerle de çeşitlendirelebilir.

6. Eşofman Takımı

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Sadece spor veya yürüyüşte değil ev içinde de kullanılabilen böylesine rahat kumaşlardan yapılan giysilere mutlaka ihtiyaç vardır.

7. Ayakkabı

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Kadınlar ve erkekler için ortak eşyalardan ayakkabı hem günlük giyim, hem takım elbise hem de spor için birer adet bulunması gerekir. Kombinlerinizi tamamlamak için ayakkabı seçiminize çok dikkat ediniz. Dolabınızdaki çoğunluğa göre renk tercihi yapabilirsiniz.

Ayakkabılarınızın kutularıyla birlikte veya kutusuz iyi muhafaza olmuş bir şekilde elbise dolabınıza yakın tutabilirsiniz . Böylelikle kombinlerinize daha yakın hayal edebilir ve hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

8. Saat

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Her kıyafeti tamamlayan erkeğin olmazsa olmaz aksesuarıdır. Her erkek sevmez ama bence kullanıldığında büyük fark yaratır.

9. Güneş Gözlüğü

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Sadece görünümünüzü değiştirmekle kalmaz aynı zamanda da göz kenarındaki kırışıklıklarında oluşmasını geciktirir . Göz sağlığı için de yazın kullanılması gereken önemli bir aksesuardır.

10. İç Çamaşırı

 Erkeklerin Dolabında Olması Gereken 10 Eşya!

Günlük olarak değiştirilmesi gereken ve erkek dolabının en olmazsa olmazından biri daha iç çamaşırı . Mutlaka bolca bulundurulması gerekir.

Evet benim bulduklarım bu kadar. Sizin de varsa aşağıdan yorum yaparak bu içeriğimize katkı yapabilirsiniz.

Kaynak
Neoldu

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu