Film & Dizi Önerisi

Katakulli: Gözükaralar Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Katakulli: Gözükaralar Film Konusu ve Oyuncuları. Katakulli: Gözükaralar filmi, 2022 senesi içerisinde sinema severler ile buluşan olan komedi temalı bir filmdir. Başrollerinde Yağızcan Konyalı, Jessica May ve Suna Selen yer alıyor.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz. Çok vakit kaybetmeden Katakulli: Gözükaralar filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Katakulli: Gözükaralar film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Katakulli: Gözükaralar Film Konusu ve Oyuncuları

Orijinal İsmi: Katakulli: Gözükaralar
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 2022 senesi içerisinde
Yaş Sınırı: –
Süre: 
Yönetmeni: Metin Belekoğlu
Senarist: Ali Alper Erze
Yapımcı: Mahmut Kayimtu, Ramazan Yirmibeşoğlu, Dursun Özata
Yapım Şirketi: Silver & Be Yapım
Başrol Oyuncuları: Yağızcan Konyalı, Jessica MaySuna Selen
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye

Katakulli: Gözükaralar Film Konusu

Kemal ve İsabel, hırsızlığı bırakmaya karar verirler. Ancak hayatta kalmak için son bir iş yapmaları gerekiyordur. Soyacakları insanlar hak edilmiş olmalı, en azından… Kostirik ile iletişime geçerler ve onun aracılığıyla terziye ulaşırlar. Terzi, İsabel ve Kemal için birkaç alternatif bulur.

Sonunda, kötü bir geçmişi olan bir iş adamı seçtiler. İşadamının kızı evleniyor ve hafta sonu konaklarının bahçesinde aile buluşması olacaktır. İsabel ve Kemal yemekhane personeli olarak eve sızmayı başardılar. Dakka’da sadece bir hedef, bir evde tekerlekli sandalyede yaşlı bir kadın “hırsız bunlar” diye bizimkileri işaret eder.

katakulli gozukaralar filmi 3

Hatta dengesiz büyükanne evde gördüğü her yabancıya aynı şeyi söyler. Kemal ve İsabel, çalmaya geldikleri Fabarge yumurtalarının peşine düşerken, komplocu bir aileye düştüklerini fark ederler. Evdeki herkesin birbirinin kuyusunu kazdığı ve müstakbel damadın Isabel’i köşeye sıkıştırdığı bu karmaşadan istediklerini elde edip çıkabilecekler mi?

Katakulli filminin devamı olan Katakulli: Gözükaralar filminin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu Metin Belekoğlu oturuyor. Yine ilk filmde olduğu gibi senaryosunu da Ali Alper Erze kaleme alıyor. Filmin diğer başrolleri Yağızcan Konyalı, Jessica May ve Suna Selen yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin fragmanını da aşağıdan yer alan videolar başlığı altından izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

katakulli

Katakulli: Gözükaralar Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Katakulli: Gözükaralar filmi, 2022 senesi içerisinde sinema severler ile buluştu.

Oyuncu Kadrosu

Katakulli: Gözükaralar filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Yağızcan Konyalı – Kemal Karakteri
  • Jessica May – İsabel Karakteri
  • Kubilay Pembeklioğlu
  • Ecem Karavuş
  • Numan Çakır
  • Ceren Soylu
  • Suna Selen

Katakulli: Gözükaralar Fragmanı ve Diğer Videoları

Katakulli: Gözükaralar filminin fragmanının BURADAN izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu