Film & Dizi Önerisi

Katakulli Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Katakulli Film Konusu ve Oyuncuları..! Katakulli filmi, 2022 senesi içerisinde sinema severler ile buluşan olan komedi temalı bir filmdir. Başrollerinde Yağızcan Konyalı, Jessica May ve Alper Baytekin yer alıyor. Çok vakit kaybetmeden Katakulli filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Katakulli film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Katakulli Film Konusu ve Oyuncuları
Orijinal İsmi: Katakulli
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2022
ilk vizyon tarihi: 2022 senesi içerisinde
Yaş Sınırı: –
Süre: 
Yönetmeni: Metin Belekoğlu
Senarist: Ali Alper Erze
Yapımcı: Mahmut Kayimtu, Ramazan Yirmibeşoğlu, Dursun Özata
Yapım Şirketi: Silver & Be Yapım
Başrol Oyuncuları: Yağızcan Konyalı, Jessica May, Alper Baytekin
Türü: Komedi
Yapım Ülkesi: Türkiye

Katakulli Film Konusu

Kemal öksüz ve yetim biridir. Her şeyini etrafındaki güzel insanlara borçlu olduğunu düşünen Kemal, küçük yaşlardan itibaren kendi kendine büyüyüp onu kanatları altına alan bu insanları asla zora sokmayacağı sözünü verir. Ama Kemal büyür ve hırsız olur.

katakulli filmi 2

Kemal vicdan azabı çeker ve hırsızlığı bırakmaya karar verir. Ancak Kostirik’in yapması gereken son bir iş vardır. Kostirik, Kemal’in meseleyi halletmesi ve sonra tövbe etmesi konusunda ısrar eder. Kostirik’in ısrarına dayanamayan Kemal kabul eder. Ailenin kızı Meryem, abileri yokken sevgilisini eve götürür. Mayem sevgilisini Kemal’in saklandığı odaya götürür. Ancak abileri eve döner.

O panik içinde Meryem, sevgilisini pencereden dışarı atar. Kemal’in kız kardeşlerinin sevgilisi olduğunu düşünen abiler bir karar verirler. Kemal iki gün sonra Meryem’i istemeye geleceklerdir. Kemal kafasında sorularla eve döner ve karanlık bir sokakta bir kızın yardım için ağladığını duyar. Yabancı bir turistin “help” diye bağırdığı anlar. Olay yerine vardığında üç kişinin kızın etrafını sardığını ve araya aldığını görür.

katakulli filmi 4

Kemal sorumluluk sahibidir. Kendi kızı kurtarır gider ve gerisini polis halleder der ama İtalyan kızın peşinden geldiğini görür. Kemal’in onu yalnız bırakmamasını ister İtalyan kız. Kemal’in gece yarısı yardım isteyen bir kızı terk etmesine vicdanı el vermez. Başına ne geldiyse vicdanı yüzünden olmuştur zaten. İtalyan kızın kendisi ile gelmesine izin veren Kemal, başının ne kadar belaya girdiğinin farkında değildir.

Katakulli filminin yönetmen koltuğunda Metin Belekoğlu oturuyor. Senaryosunu ise yine Ali Alper Erze kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri Yağızcan Konyalı, Jessica May ve Alper Baytekin yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin fragmanını da aşağıdan yer alan videolar başlığı altından izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

Katakulli Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Katakulli filmi, 2022 senesi içerisinde sinema severler ile buluştu.

Oyuncu Kadrosu

Katakulli filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Yağızcan Konyalı
  • Jessica May
  • Alper Baytekin
  • Hüseyin Turunç
  • Gürkan Deniz Akhanlı
  • Saniye Samra
  • Ayhan Sicimoğlu

Katakulli Fragmanı ve Diğer Videoları

Film fragmanının BURADAN izleyebilirsiniz.

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu