Yabancı Kadın Ünlüler

Jessica May Kimdir?

instagram takipçi hilesi

jessica may 1
Tam adı: Jessica May Drociunas
Doğum tarihi: 5 Aralık 1993
Doğum yeri: Paranacity, Paraná, Brezilya
Boyu: 1.75 m
Ailesi: Maria Aparecida May (Annesi), Rogerio Drociunas (Babası)
Eşi: Hüseyin Kara (2018 – Halen)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Dizi Oyuncusu, Model
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chaneldeezer logo mblisten-on-apple-music-logospotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Jessica May Kimdir? Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde Brezilya’nın Paraná kentine bağlı Paranacity kasabasında dünyaya gelmiştir. İsminin uzun hali Jessica May Drociunas‘tır. Annesinin adı Maria Aparecida May, babasının adı ise Rogerio Drociunas‘dır. Annesinin mesleği öğretmen, babasının mesleği ise çiftçiliktir.

Lise eğitimini ülkesi Brezilya’da bitirdikten sonra üniversite olarak Biyolojik Bilimler Bölümü‘nü kazanmıştır. Ancak oyunculuk yapmak istediği için o alana yönelmiştir. Pek çok farklı farklı markaların reklam yüzü olmuş ve uzun süre reklam filmlerinde oynamıştır. Daha sonra yolu Türkiye’ye düşmüş ve Türkiye‘deki kariyerine “Yeni Gelin” isimli dizi ile başlamıştır.

Jessica May, 2010 senesinde Türkiye‘ye gelmiştir. Birkaç markanın reklam filminde kamera karşısına geçtikten sonra tekrar ülkesi Brezilya’ya dönmüştür. Türkiye’den bir dizi teklifi almış ve tekrardan Türkiye’ye gelmiştir. 2011 senesinde bu yana İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde ikamet etmektedir. May‘in hobileri arasında ata binmek ve kitap okumak yer almaktadır. Genç ve güzel oyuncu 1.75 boya ve yeşil gözlere sahiptir.

2018 senesinin Temmuz ayında fotoğrafçı Hüseyin Kara ile evlilik planları kurmuştur. May, 1 Temmuz 2018 tarihinde ise Hüseyin Kara ile dünya evine girmiştir. 11 Mart 2017 tarihinde Show TV ekranlarında dizi severler ile buluşan “Yeni Gelin” isimli dizide rol almaya başlamıştır. Jessica May‘a bu dizide Tolga Mendi, Dağhan Külegeç, Lale Başar, Burçin Bildik, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Renan Bilek, Ümit Yesin ve Zeynep Kankonde gibi isimler eşlik etmiştir. May, bu dizide “Bella Öztürk Bozok” karakterine hayat vermiştir. “Yeni Gelin” isimli dizi 63 bölüm yayınlanmış ve 24 Kasım 2018 tarihinde ekranlara veda etmiştir.

Jessica May, Türkçesini geliştirmek için Amin Maalouf‘un kitaplarının Türkçe versiyonlarını okuduğunu belirtmiştir. Türk mutfağına da hayran olan genç ve güzel oyuncu, en sevdiği Türk yemeğinin mıhlama, kuymak ve iskender olduğunu da söylemiştir. Kendisinin yaptığı ve severek yaptığı yemeklerin de köfte, kuru fasülye, mercimek çorbası, barbunya ve pilav olduğunu belirtmiştir.

Jessica May Rol Aldığı Diziler ve Filmler

  1. 2017 – 2018 – Yeni Gelin (Bella Öztürk Bozok Karakteri) (Televizyon Dizisi)

Rol Aldığı Reklamlar

  1. Arko Nem
  2. Avea
  3. Haribo
  4. Arzum
  5. Özdilek
  6. Commercial Clips

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu