Yabancı Kadın Ünlüler

Karolína Kurková Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Karolína-Kurková-46
Tam adı : Karolína Isela Kurková (Karolína Kurková)
Doğum Tarihi : 28 Şubat 1984
Doğum Yeri : Děčín, Çek Cumhuriyeti
Ailesi: Josef Kurka
Eşi: Archie Drury (e. 2009)
Çocukları: Tobin Jack Drury, Noah Lee Drury Kurka
Mesleği : Model, Oyuncu
Filmler: G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi
Boyu : 5 ft 11 in (1.80 m)
Saç rengi:Sarışın
Göz rengi:Yeşil
Ölçüleri:33-24.5-34 / 84-62-86
Giysi bedeni:4 (US); 34 (EU)
Ayakkabı numarası:9 (US); 41 (EU)
Ajansı: IMG Model Management Viva Model Management
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Karolína Kurková kimdir? Karolína Isela Kurková , Victoria’s Secret Meleği olarak bilinen Çek model. Kurkova 2007 yılında kazandığı yaklaşık 5.000.000 $ ile dünyanın en çok kazanan modelleri arasında yer alıyor. Karolína Kurková en çok kazanan modeller arasında Forbes’ın yıllık listesinde 6. sıraya yerleşti.

Josef Kurka adlı Çek bir basketbol oyuncusu ve Slovak bir anne’nin bir kızı olarak Děčín’de, Çek Cumhuriyeti’nde doğdu. 15 yaşındayken bir arkadaşı fotoğraflarını Prag’da bir ajans’a gönderdi ve ajans tarafından beğenildi. Daha sonra daha fazla deneyim kazanmak için Milano’ya gitti ve model olma yolunda Miuccia Prada ile sözleşme imzaladı.

Eylül 1999’da Kurkova’nın fotoğrafları moda ve yaşam dergisi Vogue’da piyasaya çıktı ve 17 yaşında New York’a taşındıktan sonra, Şubat 2001’de şimdiye kadar en genç modellerden biri olarak fotoğrafları derginin kapağını süsledi.

Karolína Kurková Victoria’s Secret

2005 yılında Victoria’s Secret Meleği olarak sözleşmeli olduktan sonra giydiği 6.500.000 $ değerinde fantezi sutyen 800 karat ağırlığında yaklaşık 2000 elmaslı (160 g) ve 10 karat ağırlığında centerpiece elmas broş (2.0 ile süslü vitrine, 2006 Victoria’s Secret Fashion Show’unda yer aldı

Karolína Kurková New York’un TriBeCa semtinde yaşıyor ve Madison Square Garden courtside’da basketbol oyunlarını sevmektedir. Kurkovanın kilo almaya neden olan hipotiroidi’ye muzdarip olduğu ortaya çıkmıştır.

2006 yılı Mart ayında insani yardım çalışmalarından ötürü kar amacı gütmeyen bir ödül aldı aldı. “Beautiful Life Fonu”, “Özgür Sanat” ve “Küresel Gençlik Eylem Ağı” gibi kuruluşlar aracılığıyla çocukların refahı için çalışması için onurlandırıldı. 18 Aralık 2003 tarihinde Madrid’de Planet Hollywood Atmosfer Magazine ödülünü aldı.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yorum

  1. Ünlünün ,Biyografi sayfasındaki Videolar kontrol edilmiş ve güncellenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu