Kadınlar Cinsellikten Ne İsterler?

instagram takipçi hilesi

Kadınlar Cinsellikten Ne İsterler?

Cinsellik Nedir?

Cinsellik biyolojik, psikolojik ve sosyal boyutları olan bir kavramdır. Seks hayatın doğal ve sağlıklı bir parçasıdır. Cinsellik fiziksel, zihinsel ve duygusal olduğu kadar sosyal ve sosyal faktörleri de içerir. Karşılıklı ilgi ve saygıya dayalı bir ilişkide seksin daha tatmin edici olduğu unutulmamalıdır.

Kadınlar Cinsellikten Ne İsterler?

Mutlu ve sağlıklı bir cinsel yaşamın ilk şartı, karı koca arasında karşılıklı saygı ve etkili iletişim ve paylaşımdır. Mutlu bir cinsel yaşam karşılıklı güven, dürüstlük, açıklık, paylaşım ve saygıya dayalı olmalıdır. Seks kendini tanımakla başlar.

Bireyin cinsel zevk noktalarının farkında olması ve bunları partneriyle paylaşmaktan kaçınmaması daha tatmin edici bir cinsel ilişki yaşamasını sağlayacaktır. İnsanlar birbirine karşı sorumlu olmalı ve her insanın mahremiyeti ve değeri olduğunu unutmamalıdır. Karşılıklı sevgi ve saygıya dayalı bir ilişkide seksin daha tatmin edici olduğunu unutmamalısınız.

Kadınlar Cinsellikten Ne İsterler?

kadinlar cinsellikten ne isterler5 768x509 1

Konuşmak İsterler

Kadınlar seks yaptıklarında güzel göründüklerini ve güzel koktuklarını duymak isterler. Ön sevişme ve seks sırasında kadınlarla konuşmak sizi seks sırasında daha mutlu edecektir.

Bol Bol Öpülmek İsterler

Kadınların en büyük zevklerinden biri de dudaklarıdır. Dudaktan sevişmek partnerinize daha fazla zevk ve seks verecektir. Sevişmenin nasıl gittiğine bağlı olarak, bu öpücükler sert ve yumuşak arasında değişmelidir.

Kadınlar Klitoral Orgazm İsterler

kadinlar cinsellikten ne isterler2

Bu cinsel istekte çok önemli bir noktadır. Erkekler penis-vajinal ilişki (coitus) ile ilgilenirken, kadınlar için sürtünme ve klitoral uyarım da önemlidir. Bu göz ardı edilmemelidir.

Ön Sevişmeyi Uzatmak İsterler

Kadınların seks yapma olasılığı erkeklerden daha yüksek olabilir. Kadınlar hemen boşalıp orgazmın sonuna gelmezler, defalarca orgazm olabilirler. Ama ilk başta uzun saatler seks ve öpüşme isteyerek bu hazır duruma gelmek isteyebilirler.

Kontrollü Bitiş İsterler

Bazı erkeklerin yaşadığı bu sorun kadını doyumsuzluktan mutsuz eder ve ilişkiyi bitirmesine neden olabilir. Kesin bir sayı veremesek de ortalama boşalma süresi 3 dakikanın altında olan erkekler erken boşalmadır. Sebep psikolojik ise uzman yardımı, sebep organik ise ürolojik destek aranmalıdır. Ancak kontrolsüz boşalma erkeğin psikolojik durumu ile ilgili olabilir ve bu durum seks terapisi ile kısa sürede çözülebilir.

İyi Giyimli ve Güzel Kokan Erkek İsterler

kadinlar cinsellikten ne isterler1

Diğer kötü kokular, özellikle ter, kadınların gözünde erkekleri değersizleştirir. Bu yüzden seks öncesi duş almak, ağız bakımı yapmak, gerekirse parfüm/deodorant kullanmak, erkeği yatakta daha başarılı kılabiliyor.

Centilmenlik İsterler

Bir kadına yatakta zevk vermenin yollarından biri de beynini uyandırmaktır. Bir kadın tavlamada en önemli şeylerden biri beyefendi olmaktır. Her erkek, kadınına yatakta ve yatmadan önce centilmen bir tavırla yaklaşarak kadına daha fazla zevk verir. Eşinizin seks yapma kararını başlatmasına izin verme süreci, bir adalet örneğidir.

Övgü Sözleri Duymak İsterler

kadinlar cinsellikten ne isterler3

Bir kadını yatakta mutlu eden şeylerden biri de övgü ve sevgi sözleri duymaktır. Kavuşma sırasında ve sonrasında sevginizi ve ilginizi göstermekten çekinmeyin.

Mutluluk İsterler

Kadınlar yatakta kendilerini tatmin edecek erkekler isterler. Ancak kadın vücudundan anlayan ve haz noktasına hakim olan erkek eşini hazzın zirvesine çıkarabilir. Kadınlar kendilerini yatakta tatmin edecek erkekler isterler. Kadın vücudundan anlayan ve kadın vücudunun zevk noktalarına hakim olan bir erkektir.

Seks Sonrası İlgi İsterler

Kadınlar seksten sonra sürekli ilgi isterler. Kadınlar tekrar tekrar orgazm olabildikleri ve hemen boşalma ile tatmin olamayacakları için, ilişkiden sonra erkeklerden dokunma, koku alma veya en azından ilgi gibi uyarılar bekleyebilirler. Bu noktada kadınları anatomik ve psikolojik olarak anlamamız gerekiyor.

Farklı Pozisyonlar İsterler

Sadece vajinal penetrasyonla kadınlarını zevkten delirtebileceklerini sanan erkekler yanılıyor. Kadınların seks sırasında zevk almasını sağlamanın tek yolu elbette bu değil. Kadınının seksten hoşlanıp hoşlanmadığını takip eden erkekler kadar, onu zevkten çıldırtacak bir pozisyon bulmak için çok çalışan erkekler de bu işten kazançlı çıkar.

Cinsellik İle İlgili Videolar

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu