Hosting

İzmir En İyi 4 Sosyete Pazarı

Google News

Günümüzde sosyete pazarlarına ilgi oldukça büyüktür. Ekonomik durum fark etmeksizin herkesin alışveriş yapabileceği sosyete pazarları, İzmir’de yaşayan kişilerin de ilgisini çeker. Bugün sizler için İzmir en iyi 4 sosyete pazarı nerede yer alıyor konusu hakkında araştırma yaptık.

İzmir En İyi 5 Sosyete Pazarı

İzmir En İyi 4 Sosyete Pazarı

Genellikle ucuz alışveriş yapmak isteyen kişiler İstanbul’daki sosyete pazarlarını takip eder. Ancak İzmir’de yaşayan kişiler de en az İstanbul’dakiler kadar şanslıdır. İzmir’de yer alan sosyete pazarları; Gaziemir, Şirinyer, Bostanlı, Konak semtlerinde yer alıyor.

Gaziemir Sosyete Pazarı

İzmir En İyi 4 Sosyete Pazarı

Gaziemir Sosyete Pazarı, Cuma günleri açık oluyor. Aslında pazar Çarşamba günleri de açık. Fakat Çarşamba günü giyim – kuşam için seçenek bulunmuyor. Kıyafet almak isteyen kişiler, mağazalarda gördüğü ürünleri rahatlıkla bulabiliyor. Fiyatlar ise genellikle yarı fiyatına satışa sunuluyor.

Burada tüm kriterlerinize göre kıyafetler ve aksesuarlar bulabilirsiniz. Ancak detaylı şekilde araştırma yapmanız gerekiyor. Kısacası hem kaliteli hem de uygun fiyatlı kıyafetleri almak isteyen kişileri Gaziemir’e davet ediyoruz.

Adres: Atıfbey, 6. Sk. No:23, 35410 Gaziemir/ İzmir

Şirinyer Pazaryeri

Sosyete Pazarı

İzmir’in en büyük pazarları arasında yer alan Şirinyer Pazaryeri, yiyecek ve içecekleri satışa sunuyor. Pazara rağbet oldukça yoğun olsa da; birçok kişi aradığını bulamamaktan şikayet ediyor. Aslında pazardan keyif alabilmek için iyice gezmek gerekiyor. Çünkü satışa sunulan kıyafetler genellikle çok ekonomik fiyatlardan oluşuyor.

Pazara gelecekseniz aracınızla gelmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü araç için park yeri bulmak oldukça sıkıntılı. Ayrıca yağmurlu havalarda da gitmemenizi öneriyoruz. Pazar alanının üstü açık olduğu için hem müşteriler hem de pazarcılar oldukça şikayet ediyor.

Adres:  Barış, Adnan Kahveci Cd., 35370 Buca Osb /Buca/ İzmir

Karşıyaka Bostanlı Pazarı

Sosyete Pazarı

BOSPA olarak da bilinen pazar, yiyecek ve kıyafet konusunda geniş seçenekler sunuyor. Pazar, Çarşamba günleri kuruluyor. Pazar da rahat rahat gezebilir, kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle ihraç fazlası ürünler konusunda geniş seçenekler sunan pazar, marka ürünleriyle de müşterilerin tercihlerine uygun bulunuyor. Genellikle İzmirlilerin yarısının bu pazardan giyindiği düşünülüyor.

Adres: Atakent, Olaf Palme Park İçi Yolu, 35590 Karşıyaka / İzmir

Hatay Sosyete Pazarı

İzmir En İyi 4 Sosyete Pazarı

Pazar, yiyecek ve içeceklerin yanı sıra; kıyafetler konusunda da zengin seçeneklere ev sahipliği yapıyor. Eğer kıyafet almak istiyorsanız Salı günleri gelmeniz gerekiyor. Eskiye kıyasla fiyatların biraz daha yüksek ve çeşitlerin az olduğunu belirtebiliriz. Ancak yine de biraz araştırma yaparak, ihtiyaçlarınıza göre kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Adres: Murat Reis, 183. Sk. No:1, 35280 Konak / İzmir

İzmir En İyi 4 Sosyete Pazarı Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=Ud4W-cEKFfw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir