Trend

İyi Günde Kötü Günde Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

2020 yılının yeni sezonunda Star Tv ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanan İyi Günde Kötü Günde dizisi 12 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlamıştır. O3 Medya imzalı yeni romantik komedi dizisi İyi Günde Kötü Günde’nin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu yer almaktadır. Dizinin senaryosunu ise Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil yazmaktadır. Başarılı ve iddialı oyuncu kadrosuyla yayın hayatına başlayacak dizinin çekimler Ağustos ortasında başlamıştı. İşte merakla beklenen yeni dizinin konusu ve oyuncu kadrosu…

Iyi Gunde Kotu Gunde 1 685x897 1

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Konusu

Bir tarafta nikah masasında kendisini terk eden sevdiği adamın düğününü organize etmek zorunda olan organizatör Leyla, diğer tarafta düğününü terk etmesinin nedenini herkesten saklayan Sarp… Bu ikilinin ortasında ise her bir şeyden habersiz prensesler gibi evlilik hayali kuran Melisa. Kaderin kaçınılmaz cilvesi işte bu üç kişinin hayatını birbirlerine öyle kör bir düğümle bağalayacaktır ki çözmeye çalıştıkça işin içinden çıkmak imkansız bir hal alacaktır.

Iyi Gunde Kotu Gunde 5 685x567

Leyla başarılı bir düğün organizatörüdür. Zamanında sevdiği adamın kendisini nikahta terk etmesinden sonra kendisini kariyerine vermiş bir çalışandır. Çalıştığı şirketin patronu ona kızının düğününü istediği gibi organize ederse terfi alacağını söyler.

Düğününü hazırlayacağı patronunun kızı Melisa ise, Londra’dan İstanbul’a evlendikten sonra Melisa’nın ailesinin oteller zincirine müdür olmak için taşınacak olan Sarp’la evlenecektir. Fakat Sarp, Leyla’nın yıllar önce onu nikahta terk eden eski sevgilisidir. Leyla, şimdi hayallerini kül eden adamın düğününü planlamak zorunda kalacaktır…

Iyi Gunde Kotu Gunde

İyi Günde Kötü Günde Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan oyuncular Elçin SanguYasemin Allen ve Ozan Dolunay’dır. Romantik komedinin çevresinde dönecek olan bu üçlüye eşlik edecek olan isimler ise Şenay Gürler, Nergis Kumbasar, Derya Alabora ve Hakan Salınmış gibi önemli oyunculardan oluşmaktadır. Uzun süredir ekranlardan uzak olan en son oynadığı Kiralık Aşk dizisiyle büyük başarı yakalayan Elçin Sangu bu hikayede Leyla olarak karşımıza çıkmaktadır.

Iyi Gunde Kotu Gunde 4 685x456

Organizatör Leyla’nın düğünlerini organize etmek için görevlendirildiği işte Leyla’yı zorlu bir duruma sokacak gelin ve damadı yani Leyla’nın eski sevgilisi Sarp ve müstakbel eşi Melisa’yı canlandıracak isimler Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’dir.

Daha birçok başarılı oyuncuyu kadrosunda barındıran bu dizinin oyuncularının tam listesi ise şu şekildedir:

 • Elçin Sangu – Leyla
 • Mehmet Ozan Dolunay – Sarp
 • Yasemin Allen – Melisa
 • Şenay Gürler – Aslıhan
 • Derya Alabora – Meral
 • Nergis Kumbasar – Perihan
 • Hakan Salınmış – Halil
 • Sinan Albayrak – Bülent
 • Ali Yağcı – Arda
 • Deniz Işın – Seda
 • Tugay Erdoğan – Can
 • Hande Yılmaz – Yasemin

Iyi Gunde Kotu Gunde 2 685x513

Dizinin Fragmanı

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu