Yerli Kadın Ünlüler

Irmak Arıcı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Irmak Arici Biyografisi Kimdir 10
Tam adı: Irmak Arıcı
Doğum tarihi: 31 Temmuz 1998
Doğum yeri: Çankırı / Türkiye
Boyu: 1,68 m
Eşi / Sevgilisi:  Bekar / Yok
Ailesi: 
Burcu: Aslan
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2018’den bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Son zamanlarda Youtube üzerinden kendi amatör şarkılarıyla, bir çok kişinin dikkatini çekip de çok iyi yerlere gelen isimler var. Bu isimler albüm çıkartmış ve turneler yapmakta olan isimlerdir. Yine bu yolda devam eden ve büyük işler için ilk adımını atmış, Mustafa Ceceli ile birlikte Mühür adlı parçayla müzik piyasasına girmiş olan Irmak Arıcı kimdir? Bu biyografi sayfasında hakkında bütün merak edilenleri sizlere yanıtlamaya çalışacağım. Ancak daha yeni bir isim olduğundan bilgilerin kısıtlı olduğunu şimdiden söylemek isterim.

Irmak Arıcı ,31 Temmuz 1988 tarihinde Çankırı , Türkiye’de dünyaya geldi. Yaşamını büyük kısmını yine doğduğu şehir olan Çankırı ‘da geçirmiştir. Eğitimini de Çankırı’da tamamlamıştır.

Irmak Arıcı kendisine ait bir çok beste yapmış ve şarkıcı sözü yazmış birisidir. Bu parçaları yukarıda yer alan Youtube simgesini tıklayarak, Irmak Arıcı’nın youtube kanalını görebilirsiniz. Çıkış parçası olan ve herkesin dikkatini çekmesini sağladığı parçası ise gece gibi gönlün adlı parçasıdır. Bu parçasına çektiği klip kısa sürede büyük izlenme rakamlarını elde etmiştir. Öyle ki bu klip 4 günde 9.7 milyon kez izlenmiştir.

Yukarıda da bahsettiğim gibi Irmak Arıcı da kendisi gibi aynı yoldan geçmiş sanatçıların izinde olduğunu,son yaptığı Mustafa Ceceli ile Mühür parçasından anlayabiliriz. Artık kendi yoluna daha emin adımlarla devam ediyor olması ,gelecekte adından sıkça bahsettirmesi anlamına geliyor.

Bu yüzden elimizde az bilginin olmasına rağmen MaksatBilgi‘de biyografisinin olması ve diğer biyografiler gibi bilgiler tazelendikçe ve yerine yeni bilgiler geldikçe güncellenmesi için oluşturması gerekirdi .

Irmak Arıcı’nın şarkıları

Aşağıdaki bütün bu parçaları Youtube kanalından erişebilirsiniz. Aynı zamanda da aşağıdan bazı önemli videolarını, videolar bölümünden keşfedebilirsiniz.

  1. 2019- Gece gibi gönlün
  2. 2019- Mühür feat Mustafa Ceceli
  3. 2019- Sigara (Cover) feat Serkan Can
  4. 2019- Gide gide bir söğüde dayandım
  5. 2019-  Sevdam Gelse
  6. 2019- Serserim Benim
  7. 2019- Kimin Koynunda Uyandın?
  8. 2018- Seni Çok Seviyorum
  9. 2018- Rüzgar feat Şafak Ağun

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
Youtube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu