Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

İkizler Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

İkizler Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu

Yay ve İkizler çok eğlenceli ve sosyal bir çift olurlar. Muhtemelen dünya turundaki çiftlerden biri olacaklar. Ayrıca arkadaşlıkta kıskanılacak bir çift olurlar. Karşılıklı anlayış ve uyumluluk açısından tipik bir çifttirler. İnsan nasıl bu kadar özgür olabildikleri halde bu kadar uyumlu bir çift olabildiklerini merak eder.

ikizler burcu kadini ve yay erkegi uyumu4

Bu iki burç çok iyi anlaşacaktır. Hayattan ve ilişkilerden beklentileri benzerdir. Yay da hareketlidir, İkizler de öyle. İkisi de iyi vakit geçirmeyi sever ve iyi vakit geçirmesini bilirler. Bulundukları anın lezzetini iyi değerlendiriyorlar. Gereksiz kızgınlıklar ve kırgınlıklar olmayacak.

Her iki tarafın da özgür olması, bunun sorumsuz bir ilişki olup olmadığını merak etmenize neden olabilir. Ancak bu denge sağlandığında ve İkizler kadını ile Yay erkeği birbirlerine hak ettikleri ilgiyi gösterip ihtiyaç duydukları zamanı ayırdıklarında çok ideal bir ilişki olabilir.

İkizler burcu ve Yay burcu erkeği birlikte daha fazla zaman geçirdiklerinde ve Yay burcu erkeği İkizler burcuna değer verildiğini ve ilgilendiğini hissettirdiğinde hiçbir sorun kalmayacaktır.

İkizler Burcu Kadını ve Yay Erkeği Aşk Uyumu

ikizler burcu kadini ve yay erkegi uyumu3

İkizler kadını ve Yay burcu erkeği aşkta benzer beklentilere sahiptir, bu nedenle aşk çok uyumlu olacaktır. Her iki burcun da özgürlüğüne değer verir. Ancak İkizler kadını bu noktada daha özgür olabilir. Bunu dengelemek için İkizler kadını bu konuda partnerinden biraz daha fazla sınırlamalıdır. Aşk uyumu oluşur ve bu uyum renkli ve özgür aşka dönüşür.

Aşk her iki burçta da büyüktür. Sevmedikleri biriyle evlenmezler. Özellikle İkizler kadını sevmediği biriyle birlikte olmaz. Aynı şekilde Yay burcu erkeği de birçok insanla birlikte olmasına rağmen uzun süreli aşk arar. Bu noktada onlar da uyumlu olacaktır. İki kişi arasında aşk olduğunda, ilişki sonsuza kadar sürer.

İkizler Burcu Kadını ve Yay Erkeği Cinsellik Uyumu

ikizler burcu kadini ve yay erkegi uyumu1

Bu iki eğlenceli burç, yatak odasında da eğlenir. Yatağın uyumu eğlenceli olacaktır. Cilt uyumlu olduğu sürece cinsel yaşamları renkli olacaktır. Cinsel yaşamları yatak odasıyla sınırlı olmayacaktır. Her ikisi de farklı deneyimleri seven takımyıldızlardır. Bu deneyimi cinsel yaşamlarında da göstermek isterler. Bu liberal burçlar cinsel yaşamlarında da her türlü yeniliğe açıktır.

İkizler Burcu Kadını ve Yay Erkeği Evlilik Uyumu

Yay burcu bir erkek ve bir İkizler kadını, sosyal ve seyahat etmeyi seven bir çift olacaktır. Aralarındaki uyum evliliklerine yol açacaktır. İkisi de çok arkadaş canlısı. Özgürlüğe yaptığı vurgu, iki burcunda belirgindir. Bu anlamda hiçbir kısıtlama olmadan harika bir evlilik hayatı yaşayabilirler.

İkizler Burcu Kadını ve Yay Erkeği Arkadaşlık Uyumu

ikizler burcu kadini ve yay erkegi uyumu2

Çiftlerin görüşleri ve yaşam tarzları benzer olduğu için arkadaşlık bağları da güçlü olabiliyor. Çünkü birbirlerini iyi anlarlar ve gerektiğinde birbirlerine destek olurlar. Birbirlerini beslerler ve birbirlerinden çok şey öğrenerek bunu mutlu ve verimli bir dostluk haline getirirler.

Birbirlerine olumlu bir etkisi olacaktır. Birbirlerini birçok yönden cesaretlendiren ve destekleyen bir çift olacaklardır.

İkizler Burcu Kadın ve Yay Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Benzer özelliklere sahip oldukları için anlaşma olasılığı çok yüksektir. Anlaşamadıkları çok az konu vardır. Her türlü ilişkide bu çift uyumludur. Birbirlerini çok iyi tanırlar. Bunun nedeni benzer kişilikleridir. Kendilerini ifade etmede çok iyiler, iletişim dışında bile sözlü ifadeler konusunda hemfikir olacaklar.

Yataktaki iletişimleri günden güne hızlanacak ve değişecektir. Çok rahat ve dostça bir ilişki yaşayacaklar. Benzer düşünceler ve benzer arzular uyum getirir. Çok fazla çatışma yoksa bu hoş bir ilişki olabilir. İkizler burcu kadınları Yay burcu erkeklerinden daha aktiftir. Ve Yay burcu erkekleri, İkizler burcu kadınlarından daha mantıklı ve kararlıdır. Bunlar dengelenirse ilişki uyumu kaçınılmazdır.

İkizler Burcu Kadını ve Yay Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu