İlişki Konuları

Burçların Aşık Olduklarında Sakladıkları Yüzleri!

instagram takipçi hilesi

aşık olduklarında burçlar

Hepimiz aşık olduğumuzda değişiriz. Çünkü aşk planlı programlı bir şey değildir. Ummadığımız anda kapımızı çalabilir ve bizi bambaşka bir insan haline dönüştürebilir. Yeter ki sevildiğimizden emin olalım, aşk bize asla dediğimiz şeyleri bile yaptırabilir.

İşte Burçların Aşık Olduklarındaki Halleri

Koç Burcu

aşık olduğunda koç burcu

Koç burçları ateş elementinde oldukları için asla ama asla sakin bir koç burcu göremezsiniz. Çünkü hareket enerjileri oldukça fazladır. Hemen parlarlar ve parladıkları anda da yakar yıkarlar. Fakat aşık olduklarında ise tam tersi sinirleri alınmış kadar sakindirler. Ta ki ilişkileri garanti sürecine kadar. Eğer koç burcu sevgilinizin sakin olduğunu düşünüyorsanız bir kez daha düşünün deriz.

Boğa Burcu

boğa burcu özellikleri

Boğa burcu maddi konuda kafası çalışan burçlardır. Hem parayı hem de parayı saklamayı severler. Ancak aşk kapıyı çaldığında durum değişir. İlişkilerinde oldukça cömerttiler ve siz han istediğinizde hamam satın alabilirler.

İkizler Burcu

ikizler burcu 1

İkizler burcunun en belirgin özelliği telefon bağımlısı olmalarıdır. Sürekli telefonla konuşurlar mesaj atarlar ve sosyal medya hesaplarından çıkmazlar. Aşık olduklarında ise telefonu bir kenara bırakabilirler ve sosyalleşmek onlar için sevgilileri tanımak anlamına gelir.

Yengeç Burcu

aşık yengeç burcu

Her hafta ailesine giden yengeç burcu eğer bu aile ziyaretlerini azalttıysa bilin ki aşık olmuş demektir. Eğer yengeç burcu bir sevgiliniz varsa her zaman ailesinden sonra geleceksiniz demektir.

Aslan Burcu

aslan burcu aşık olduğunda ne olur

Eğer bir aslan burcu düşen burcunu yerden almaya başladıysa belli ki aşık olmuştur. Dik başlıdırlar ve bildiklerinden şaşmazlar. Fakat sizin isteklerinize karşı direnmiyorlarsa bilin ki sizi çok seviyor demektir. Ama bilmeniz gereken bir şey daha var. Bu durum geçici.

Başak Burcu

başak burcu aşık olduklarında neler olur

Başak burçları belli kuralları ve alışkanlıkları olan burçlardır. Eğer başak burcu sevgilinizin evine gittiğinde düzen göremiyorsanız bilin ki size öylesine aşıktır ki tüm kurallarını yerle bir etmiştir. Fakat ilişki rutine döndüğünde eve ayakkabınızla girerseniz elinize bir bez alıp orayı silmeniz çok olasıdır.

Terazi Burcu

aşık olduklarında terazi burcu 1

Terazi burcu ilişki yaşamaya başladıysa zaten çoktan aşık olmuş demektir. Aşık olmadan ilişki yaşamak terazi burçları için çok istisnai bir durumdur. Aşkları bittiği anda ilişki biter.

Akrep Burcu

akrep burcu aşı olduklarında neler olur

Aşık olduğunda en çok değişen burçlardan biri akrep burcudur. Öfkelerini, sırlarını, gözyaşlarını her şeylerini saklarlar. Aşık olduklarında da tek gerçek aşkları olur. Akrep aşık olursa dünya bir yana sevdikleri bir yanadır.

Yay Burcu

yay burcu

Yay burçlarının içi dışı birdir ve aşık olduklarında da durum pek değişmez. Fakat evde yayılmayı seven yay burçları süslenip püslenip dışarı çıkmaya başlarlar.

Oğlak Burcu

oğlak burcu

Sevgiliniz oğlak burcu ve aşırı pozitifse bilin ki size çok aşıktır. İşe geç kalmaya başlamış , akşamları erkenden yatmaya başlamışsa belli ki aşık olmuştur. Sevgilisini, her şeyin önüne koyan bir burçtur oğlak burçları.

Kova Burcu

kova burcu aşık olduklarında ne olur

Kova burcu özgür ruhludur. Kendisine asla karıştırmaz ve kural koydurmaz. Tableti, telefonu, maç saati vb. özel alanlarından asla vazgeçmez. Ta ki aşık olana kadar. Eğer bu tarz zevklerinden vazgeçtiyse bilin ki aşk onun da kapısını çalmıştır.

Balık Burcu

balık burçları

Balık burçları aşka aşıktır. Bu yüzden aşık olduklarında ve olmadıklarındaki halleri ayırt etmek pek mümkün değildir. Günde ortalama 14 saat uyuyan balık burçları uykularından vazgeçmeye başladılarsa aşık olmuşlar demektir.

Kaynak
kadin.com

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu