Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

İkizler burcunun değişken ve dengesiz olması, başak burcunun ise düzenli ve istikrarlı olması birbiriyle uyumsuzluğu yaratabilir. İkisi de birbirinden farklı burçlar olarak bilinir. Karakter olarak bu sebeple birbirlerine çok uyumlu olabileceklerini söyleyemeyiz. Sağlıklı ilişki ve sağlıklı bir iletişim ikisi için oldukça zordur.

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Başak burcu erkeğinde düzen ve istikrarın olması iki burcunda günlük hayatına yansıyıp birbirleriyle uyumsuzluğu sağlayacaktır. İkizler burcu kadının değişken ruh hali ve istikrarsız olması başak burcunda soğumaya sebep olacaktır. İkizler kadının bu hallerini başak burcu anlam verememekle birlikte soğuyacaktır.

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

ikizler burcu kadini ve basak burcu erkegi uyumu3 573x405 1

Birbirinden en farklı olarak bilinen iki burçtur. Hayattan beklentileri, günlük yaşamları, heyecanlandıkları noktalar, kuralları hepsi birbirinden çok farklıdır. Başak erkekleri hayatındaki kişiyi çok fazla önemserler. İkili birbiriyle anlaşamadığı için ilişki de uzun sürmeyecektir.

Başak burcu erkeği hayatındaki kişiye saygı duyup, ona sadık kalmak ister. Fakat ikizler kadını heyecanı bittiğinde sadakatini de bitirir. İkizler kadını ilişkilerinde genelde çok hareketli ve doruklarda yaşar. Sürekli yeni insanlarla vakit geçirip, sürekli yeni insanları tanımak ister. Bu sebeple de ikili arasında sevgi ve ilişki çok hızlı kopar. Kısa vadede birbirleriyle çok heyecanlı ve dorukta bir ilişki yaşasalar da uzun vade de bir ilişki mümkün değildir.

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

ikizler burcu kadini ve basak burcu erkegi uyumu2 573x405 1

Başak burcu erkeği günlük hayatında ne kadar monotonsa yatakta da o şekildedir. Sakin ve yavaş hareket etmeyi sever. Başak burçları genelde yatakta utangaçtır. İkizler kadını ise oldukça hareketli ve cesurdur. İkizlerin atılgan olması başak burcunun ise sakin olması genelde yataktaki uyumu yakalamalarını sağlar. Başak burcu erkeğini, ikizler burcu kadının hareketliliği sayesinde utangaçlığını atlatır. İkisinin ten uyumu yakalanır fakat bu durumda çok fazla uzun sürmez.

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

Başak burcu erkeğinin ve ikizler kadının ilişkilerinin olumlu ve güzel gitmeyeceğini bildiğimiz için evliliğinde çok güzel gideceğini düşünmüyoruz. Bu yüzden evliliğin bitmesi de çok kısa sürecektir. İkizler burcu kadının yeni heyecanlar ve yeni hevesler peşinde koşması Başak burcu erkeğinin güvenini kıracağı için evliliğinde uzun sürmesi mümkün değildir. Başak burcu erkeğinin hayatına giren insan sadık oluşu ikizler burcu kadının ise dışarıya dönük olması, evliliğin bitmesine sebep olacaktır.

ikizler burcu kadini ve basak burcu erkegi uyumu4 608x405 1

Başak burcu erkeği ve ikizler kadının ilişkide ve evlilikte uyum yaşamaları çok zor olmakla birlikte imkânsızdır. Sevgi ve güven de olsa arada karakter uyuşmazlıklarının yaşanacağı bir ilişki ve evliliğin sonlanması çok uzun sürmeyecektir. Başak burcu erkekleri genelde iş hayatlarına düşkünlükleriyle bilinirken, ikizler burcu kadının da sosyal hayatına düşkünlüğü ile bilinir.

Başak burcu erkeği ve ikizler kadınının anlaşamayacağı bir nokta da budur. Bu noktada da çatışacak olan ikili bir olmakta güçlük çekecektir. Başak burcu için dışarısı sıkıcı iken evde durmak isterken, ikizler burcu için ise dışarısı daha eğlencelidir.

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

ikizler burcu kadini ve basak burcu erkegi uyumu1 608x405 1

Başak burcu erkeği ve ikizler kadınının sevgili ilişkileri çok uyumlu olmaz fakat arkadaşlık anlamında iyi bir ilişki yaşayabilirler. Arkadaşlıklarında birlikte sohbet etmekten keyif alacaklardır. Bu yüzden bir şekilde sohbet devam edeceklerdir. Fakat ikizler kadınının sosyal hayatında aktif olması, hareketli olması ve konuşkan olması başak burcunu bir süre sonra sıkacaktır. Çünkü başak burcu çok fazla konuşmayı sevmez.

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

İkili birbiriyle anlaşacaktır. Fakat her konuda değil. Anlaşıp anlaşamadığı konular genelde değişkenlik gösterir. Genel olarak bakıldığında ise birbirleriyle anlaşamaz olarak gözükürler. İkili birbirlerinden çok farklı dünyalarda yaşarlar. Ortak bir alanda buluşmaları oldukça zordur.

Basit bir konularda bile fikir ayrılıkları yaşarlar. İkizler burcu kadını hayatı çok uçuk noktalarda yaşar. Başak burcu erkeği ise buna bir türlü anlam veremez. Başak burcu erkeğinin sakinliğine ise ikizler burcu kadını anlam veremez.

Uyumsuzluk yaşanan en önemli konulardan birisi de birbirleriyle kurdukları iletişimdir. İletişim yönleri ayrı ayrı gelişmiş şekildedir. Fakat ikizler burcunun aktifliğine başak burcu erkeği, başak burcu erkeğinin sakinliğine ise ikizler burcu kadını anlam veremediği için iletişim kopukluğu yaşanacaktır.

İkizler Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu