Astroloji ve Burçlar

Akrep Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Akrep Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Akrep burcu kadını ve başak burcu erkeğinin uyumu oldukça zordur. Başak burcu erkekleri genel olarak sorumluluk sahibi ve temkinlidir. Akrep burcu kadınları ise ilişkilerinde romantik ve aşk beklerler. Fakat tam anlamıyla işkolik olan başak burcu erkeklerinin aşka yeteri kadar zaman ayıramaması, ilişkiye zarar verecektir.

akrep burcu kadini ve basak erkegi uyumu4 768x512 1

İki burç birbirlerinin tam tersidir. Beraberlikleri bu anlamda fazlasıyla zordur. Başak burcu erkekleri ne kadar dingin ve sakin insanlar olarak gözükseler de fazlasıyla inatçı tiplerdir. Akrep burcu erkekleri de egolu ve inatçılardır. Dediğim dedik olan akrep burcu kadınının, başak burcu erkeği ile anlaşması çok zordur.

Akrep Burcu Kadını ve Başak Erkeği Aşk Uyumu

Başak burcu erkeklerinin aşka zaman ayırması çok zordur. Özellikle ilişkilerine oldukça temkinlidirler. Karamsar ve temkinli yaklaşan başak burcu erkeklerinin bu tavrı akrep burcu kadınının sıkacaktır. Akrep burcu kadınlarının ise ilişkiden beklentisi genel olarak aşk ve romantikliktir. Başak burcu erkeği bu isteği karşılayamaz.

Aşık olduklarında ilişkide bu problemleri görmeyebilirler fakat zaman içerisinde sürekli olarak gün yüzüne çıkacaktır. Akrep burcu kadınının ilişkiden beklentisinin karşılanması, mutluluğu tam anlamıyla bulamadığını düşünmesine sebep olur.

Akrep Burcu Kadını ve Başak Erkeği Cinsellik Uyumu

akrep burcu kadini ve basak erkegi uyumu2 768x499 1

Başak burcu erkeklerinin karamsarlığı ve temkinli yaklaşımı akrep burcu kadını ile yatak uyumu sağlamasını engelleyecektir. Akrep burcu kadını yatakta fazlasıyla tutkulu ve ateşlidir. İlişkilerinde cinselliğe çok önem verir. Fakat başak burcu erkeğinden aynı hassasiyeti göremez. Akrep burcu kadınının ve başak burcu erkeğinin yatak uyumunu sağlaması oldukça zordur. Aynı zamanda yatak uyumu sağlayamayan ikilinin ten uyumu da oluşmayacaktır.

Akrep Burcu Kadını ve Başak Erkeği Evlilik Uyumu

Aşk uyumları oldukça düşük olan ikilinin evlilik hayatı da uyumsuzdur. Başak burcu erkeği daha sakin ve temkinli yaşamak isterken akrep burcu kadını her gün farklı bir yeniliğe atılmak ister. Başak burcu erkekleri bu duruma sıcak bakmaz. Bu yüzden uyumlu olmaları fazlasıyla zordur. Evlilik hayatında aşk olması, ikilinin ilişkilerine devam edebilmesi için yeterli olmaz. Çünkü anlaşabilmek fazlasıyla önemlidir.

Akrep Burcu Kadını ve Başak Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Akrep burcu kadınının ve başak burcu erkeğinin uyum sağladığı tek nokta arkadaşlık diyebiliriz. Arkadaşlıkları fazlasıyla güçlüdür. Arkadaşlık ilişkilerinin, sevgililiğe dönüşmesi gerekir. Aşka dönüşen arkadaşlık, hem aşkı hem arkadaşlığı bitirebilir. İkili arkadaşlıklarında birbirlerine fazla zaman ayırabilirler ve çok eğlenebilirler.

Akrep Burcu Kadını ve Başak Erkeği Anlaşabilirler Mi?

akrep burcu kadini ve basak erkegi uyumu1 768x432 1

Akrep burcu kadınının ve başak burcu erkeğinin anlaşabilmesi için oldukça güçtür. Aralarında büyük bir aşk bile olsa ikili ilişkilerinde sürekli olarak problem yaşarlar. Akrep burcu kadını, sürekli olarak yenilik ve dolu dizgin yaşamak isterken, başak burcu erkekleri daha sakin ve tek düze yaşamak ister. Aralarındaki bu problemler hiç bir zaman bitmemekle birlikte ilişkide cinsel anlamda da uyum yoktur.

Sadece arkadaş olarak anlaşabilen akrep burcu kadını ve başak burcu erkeğinin arkadaşlığı, aşka dönüşmemelidir. Arkadaşlık anlamında fazlasıyla uyumlu olan akrep burcu kadını ve başak burcu erkeğinin bu adımı, arkadaşlıklarını bitirecektir.

Akrep Burcu Kadını ve Başak Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu