Astroloji ve Burçlarİlişki Konuları

Başak Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Başak Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Koç burcu erkeği ile Başak kadını arasındaki ilişkinin inişleri ve çıkışları vardır. Bazı konularda uyum sağlansa bile bunu sürdürmek için her iki tarafın da bazı alışkanlıklardan vazgeçmesi gerekir. Bu iki durumu yaşamamak için birlikte yaşamayı öğrenmeleri gerekir. Hem erkek hem de kadın, burçlarının en baskın özelliklerini dengelerse, birlikte mutlu olma şansları artar.

Başak Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Başak Burcu Kadını ve Koç Erkeği Aşk Uyumu

Koç burcu erkekleri, iş ve arkadaşlık ilişkilerinde oldukça resmi ve mesafelidirler. Ancak aşk karşısında beyefendiler ve şövalyeler olabilirler. Başak kadını ise, özellikle bir ilişkinin ilk aşamalarında mantığı ön plana koyar. Birbirinize güvenmek zaman alır. Ancak güvenirse sadakati giderek artacaktır. Bu nedenle bu iki burcun aşk ilişkisinde ilk birkaç ay son derece önemlidir.

Aynı zamanda Koç erkeği bir kadınla karşılaştığında dışa dönük ve rahattır, bu da Başak kadınının kendini rahatsız ve huzursuz hissetmesine neden olur. Sadakat ve kıskançlık Başak kadını için olmazsa olmazdır. Bu nedenle Koç burcu bir erkeğin, bir ilişki başladığı anda eski sosyal alışkanlıklarının büyük bir kısmını bırakması gerekir.

Başak kadınları için önce saygı gelir, onlara göre aşk karşılıklı saygıdan sonra yavaş yavaş ortaya çıkan bir duygudur. Ancak sevgilerini açıkça ifade etmekten hoşlanmazlar. Koç erkeği için sevgi ve saygı eşit derecede önemlidir. Sürpriz hediyeler, şiirler, romantik akşam yemekleri dikkatlerini çekecektir.

Başak Burcu Kadını ve Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

basak burcu kadini ve koc erkegi uyumu1

Genel olarak, bir Koç erkeği ve bir Başak kadını cinsel olarak uyumludur. Ancak Başak erkeğinin bir yatağı ve seksi garanti altına alabilmesi için kendini kanıtlaması ve sadakatini kanıtlaması gerekir. Başak kadını için seks ikincildir ve sevgi, saygı, güven, sadakat kavramlarına değer verilir.

Başak Burcu Kadını ve Koç Erkeği Evlilik Uyumu

Başak kadınları daha ev odaklıyken, Koç erkekleri genellikle çapkın bir tavır sergiler. Hayatta “carpe diem” felsefesini benimseyen bir Koç burcu, anı yaşamayı sever. Aynı zamanda özgürlüğü çok seven bir burç olduğu için evliliğe pek iyi bakmaz. Başak kadını ise aile ve aile hayatına değer verir.

Koç ve Başak evliyse, mutlu olma olasılıkları daha yüksektir. Başak kadınları evlilikte daha az kıskançtır. Başak erkeğinin evlenip aile kurması zordur. Ancak, bir ev inşa ettikten sonra bile evlerine bağlı ve eşlerine sadık kalırlar.

Başak Burcu Kadını ve Koç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

basak burcu kadini ve koc erkegi uyumu2

Bir Koç ve Başak aşk ilişkisi ne kadar inişli çıkışlı olursa, arkadaşlıkları o kadar güçlü olacaktır. Zamanla arkadaşlıkları aşka dönüşen çiftlerin ilişkileri daha uzun sürer.

Başak Burcu Kadın ve Koç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

İki burcun zıt özellikleri sorun yaratabilir. Koç burcu daha sosyal ve liberalken, Başak kadını içe dönük ve iddialı bir kişiliğe sahiptir.

Her iki taraf da kendi keskin noktalarını törpülemeli ve karşı tarafı dinlemeyi öğrenmelidir. Aksi halde iletişimleri her geçen gün daha da kötüleşecektir. Hem Koç erkeği hem de Başak kadını ilişkilerinde oldukça agresif ve kıskanç olabilir. Kıskançlık patlamaları kabadayılığa dönüşebilir. Ancak, karşılıklı güven oluşturmayı başarırlarsa, mutlu bir ilişki yaşamaları daha olasıdır.

Başak Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu