Astroloji ve Burçlar

Terazi Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

instagram takipçi hilesi

Terazi Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Koç burcu insanları meraklı ve inatçı yapıları ile tanınırlar. Liderlik Koç burcu erkeği doğuştan sahip olduğu yöneticilik özellikleri ile nerede olursa olsun iş, aile ve sosyal hayatında kısacası karar vermek ve son sözü söylemek ister. Geçmişten günümüze Koç burcu erkeklerinin komutanlık gibi önemli görevlerde yetki ve düzen vermeyi sevdiklerini gördük.

Terazi Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Terazi kadınları ise entelektüel yapıları ile dikkat çekmeyi başaran çekici kadınlardır. Hızlı zekalı Terazi kadınları, dahil oldukları herhangi bir tartışmada genellikle galip gelirler. Aşk onlar için vazgeçilmezdir. Romantik ilişkileri severler.

Terazi Burcu Kadını ve Koç Erkeği Aşk Uyumu

Koç burcu erkeği ve Terazi kadını kombinasyonu, astrolojik uyumluluk söz konusu olduğunda en garip çiftlerden biridir. Bu burca sahip kişiler veya yakın çevrelerinde bu işaretlere sahip kişiler bu iki burcun uyumunu bilmek isterler ve herhangi bir ilişkiye başlamadan önce fikir sahibi olmakta fayda vardır. Koç burcu erkeği ile Terazi burcu kadınının zevkleri, görüşleri ve fikirleri neredeyse aynıdır ve hatta bazı açılardan aynıdır.

terazi burcunun ozellikleri

Terazi kadını kendi duygusal yapısıyla Koç erkeğine uyum sağlar ve Koç burcuyla nasıl geçineceğini de bilir. Terazi kadınının duygusallığı ve hassasiyeti bazen bir Koç erkeğini kapatabilir. Koç burcu erkeği birlikte olduğu Terazi kadınının bu özelliğini sorgulamaz ve bunu bir sorun olarak algılamazsa uyumlu bir ilişki yaşayabilirler. Terazi kadınları heyecanlıdır. Koç burcu sakin bir kişiliğe sahiptir.

Terazi Burcu Kadını ve Koç Erkeği Cinsellik Uyumu

terazi burcu kadini ve koc erkegi uyumu2

Yatak odası, Koç burcu erkeği ile Terazi burcu kadınının en iyi anlaştığı yerdir. Bunun başlıca nedeni, Mars tarafından yönetilen Koç burcu erkeği ile Venüs tarafından yönetilen Terazi kadını, cilt uyumunun iyi olması ve cinsel yaşamda birbirlerini mutlu edebilen bir çift olmalarıdır.

İkili, özellikleriyle etkili yatak uyumluluğu elde edebildikleri için onlara daha fazla bağlanma olasılığı veriyor. Bununla birlikte, koçlar fiziksel zevke daha fazla önem verirken, Terazi kadınları seksin duygusal tatminine öncelik verir. Bu farklılıklar cinsel ilişkinin varyansını artırarak cinsel hazzı artırır.

Terazi Burcu Kadını ve Koç Erkeği Evlilik Uyumu

terazi burcu kadini ve koc erkegi uyumu1

Terazi kadını evlilikte mükemmel bir eştir. Çocuklarını çok seven bir annedir. Koç ayrıca ev hayatını ve aileyi de sever. Her zaman evinde sakin, mutlu ve rahat hissetmek ister. Koç erkeği ve Terazi kadını evlilikte çok uyumludur. Ancak, sadece burçlara bakmak yeterli değildir.

Terazi kadını şefkatli, kontrolcü, tutkulu ve şefkatlidir; sabırsız, kur yapan, ateşli Koç burcu erkeği için ideal eştir. Birbirlerinden öğrenecekleri çok şey olan bir çift onlar. Bu ikisi arasındaki ilişki ya tutkulu, aktif bir sosyal ilişkidir ya da sonunda evlilikle sonuçlanan uzun vadeli bir ilişkidir.

Terazi Burcu Kadını ve Koç Erkeği Arkadaşlık Uyumu

terazi burcu kadini ve koc erkegi uyumu4

Dengeli biri olarak bilinen Terazi kadını, ayakları yere basan güçlü bir Koç burcu erkeğiyle arkadaş olmakta hiç zorlanmayacaktır. İkilinin hayattan beklentileri benzer olduğu için arkadaşlıklarının ve uyumlarının iyi olacağı ve dostluklarının sonsuza kadar süreceği söylenebilir.

Terazi Burcu Kadın ve Koç Erkeği Anlaşabilirler Mi?

Koç burcu erkeği, Terazi burcu kadını ile dengeli bir ilişki kurabilir. Arkadaşlık veya birliktelik doğru yolda ise uzun yıllar sürecek bir ilişki ve karşılıklı anlayış durumu söz konusu olacaktır. Karı koca birbirini anlar ve hoşgörülü davranırsa birbirleriyle anlaşabilen model çiftler olurlar.

Terazi Burcu Kadını ve Koç Erkeği Uyumu İle İlgili Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu