Yabancı Kadın Ünlüler

Hailey Baldwin Bieber (Hailey Bieber) Kimdir?

instagram takipçi hilesi

hailey baldwin bieber 1
Tam adı: Hailey Baldwin Bieber
Doğum tarihi: 22 Kasım 1996
Doğum yeri: Arizona, Tucson, ABD
Boyu: 1,71 m
Burcu: Akrep
Ailesi: Stephen Baldwin (Babası), Kennya Deodato Baldwin (Annesi), Alaia Baldwin (Kardeşi)
Eşi: Justin Bieber (2018)
Çocuk (ları): 
Mesleği: Model, Oyuncu, Sunucu
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Hailey Baldwin Bieber Kimdir? Hailey Baldwin Bieber, model, oyuncu ve sunucudur.

Hailey Baldwin Bieber, 22 Kasım 1996 tarihinde aktör Stephen Baldwin ve fotoğrafçı Kennya Deodato Baldwin’in kızı olarak Arizona, Tucson, ABD’de dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi Kennya Deodato Baldwin Portekiz ve İtalyan kökenli bir Brezilyalı, babası Stephen Baldwin ise İngiliz, Fransız, Alman, İskoç ve İrlanda kökenlidir. Hailey’nin anne tarafından büyükbabası Brezilyalı müzisyen Eumir Deodato‘dur.

Hailey ile imzalanan ilk model anlaşması, New York’ta yer alan Ford Models ile oldu. Önceleri Tatler, LOVE, V ve i-D ile birlikte dergilerde yer aldı. İlk ticari anlaşması, 2014 ayının kışında ünlü giyim markası olan French Connection için oldu. Ekim 2014’te Hailey, podyumdaki ilk çıkışını Topshop ve Fransız tasarımcı Sonia Rykiel için yürüyüşler yaparak yaptı. 2014 yılının Aralık ayında fotoğrafçı Daniel Jackson’ın da yardımıyla kısa bir film çeken ve derginin YouTube kanalında yayınlanan “Love” serisinde yer aldı.

Bieber, 2015 yılının Ocak ayında American “Vogue” dergisi için ve Mart ayında “Teen Vogue” için kamera karşısına geçti. Nisan ayında Jalouse Magazine’in dergi kapağı için Lucky Blue Smith ile birlikte bir çekimde yer aldı. Aynı ay, L’Officiel’in Hollanda baskısı ve Wonderland Magazine‘in Amerikan versiyonu için kapak çekimlerinde yer aldı ve Miss Vogue ve W dergilerinin yazılarında resmedildi. 2015 senesinin Temmuz ayında Avustralyalı şarkıcı Cody Simpson ile birlikte Ralph Lauren reklamı için kamera karşısına geçti.

2016 yılının Ocak ayında, Ralph Lauren kampanyasında yer aldı. Vogue’un Kore baskısı için bir yazı yazdı. Şubat ayında Tommy Hilfiger için bir kez daha podyuma çıkan Hailey, Philipp Plein ve Tommy Hilfiger için ilkbahar ve yaz sezonu kampanyalarında bos gösterdi. Aynı dönemde Self Magazine için de çekimler yaptı. Coachella Müzik Festivali dönemine giren H&M için reklam filmi çekti. Mart 2016’da, “IMG Models” ile bir anlaşma imzaladı.

25 Ekim 2015’te  İtalya’nın Milano kentinde düzenlenen 2015 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde sunucu olarak yer aldı. 19 Haziran 2016’da, Toronto, Kanada’daki 2016 iHeartRadio Much Müzik Video Ödülleri‘ne Gigi Hadid ile birlikte ev sahipliği yaptı.

Hailey Baldwin Bieber, 2018 yılında bir süredir ilişki yaşadığı Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ile dünya evine girdi.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu