Yerli Erkek Ünlüler

Gürkan Kubilay

instagram takipçi hilesi

gürkan kubilay 1

Tam adı: Gürkan Kubilay
Doğum tarihi: ??. ??. 1962
Doğum yeri: İzmir / Türkiye
Boyu: 1.7 m
Ailesi:
Eşi:
Çocuk (ları):
Mesleği: Doktor, Spor Yazarı
Aktif Yılları:
Resmi Web Sitesi: gurkankubilay.com
imdb-logo

Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Gürkan Kubilay Kimdir? Gürkan Kubilay, 1962 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1980 senesinde İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun olmuştur. 1986 senesinde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nden mezun olmuştur. 1991 senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fafültesi‘nden İç Hastalıkları Uzmanı olarak ihtisasını tamamlamıştır.

1994 senesinde Çin‘in başkenti olan Pekin‘de Akupunktur üzerine eğitim almıştır. Sağlık Bakanlığı aldığı eğitimi onaylamıştır. 1997 senesinde Çin, 1998 senesinde Brezilya, 199 senesinde Amerika, ve 2000 senesinde Fransa’da Dünya Akupunktur Kongresi‘ne katılmıştır.

Gürkan Kubilay, 1993 senesinden itibaren Obezite tedavisi üstünde çalışmalarını sürdürmektedir. Hastalara, tüm yiyecekleri istedikleri kadar tüketebilecekleri ve İnsülin Direnci’ni tedavi ederek daha uzun seneler korumalarını sağlayarak bu tedavi sisteminin son derece başarılı olarak uygulamaktadır.

Düzenli şekilde İç Hastalıkları ile ilgili kongre ve toplantılara katılan Kubilay, 14 ve 18 Ekim 2015 tarihinde Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği‘nin Antalya’da organize ettiği 17. Ulusal İç Hastalıları Kongresi‘ne de gitmiştir.

Gürkan Kubilay, Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan ve Zahide Yetiş ve Aytuğ Kolankaya‘nın sunduğu Doktorum isimli programda 2009 ve 2011 seneleri arasında her hafta Pazartesi günleri konuk olmuş ve seyircileri sağlıklı zayıflama hakkında bilgilendirmiştir. 2001 yılının Ağustos ayında ATV ekranlarında “Sağlıklı Ramazan Beslenmesi” üstüne her gün öğlen ile akşam saatleri arasında 1 saat yayınlanan bir program sunmuştur. TNT kanalında da 4 ay boyunca sağlık programı sunmuştur.

Futbol İle De Yakından İlgileniyor

Kubilay, doktorluğunun yanı sıra futbol ile de yakından ilgilenmektedir. 1998 senesinde türk futboluna yeni bir dönemi başlatmıştır. Katıldığı programlarda istatiksel verilen ve bilgisayar analizleri ile yorumlar yapmıştır. Fatih Terim, Şenol Güneş ve Ersun Yanal milli takımda olduğu zamanlarda rakipleri analiz etti.

Gürkan Kubilay, Fotomaç gazetesinde spor yazıları yazmaktadır. Aynı zamanda Kubilay, Lig TV‘de 6 sene boyunca Futbolmatik programını, Show TV‘de 3 sene boyunca İddialı Yorum programını, TRT 1‘de 1 sene boyunca İleri 3’lü programını TRT Anadolu ve TRT HD ekranlarında 1 sene boyunca Futbol Herşeye Değer programını TNT ekranlarında 90+1 programını ve TRT Spor ekranlarında Teknik Analiz adlı programı yapmıştır.

TRT Spor ekranlarında yayınlanan Stadyum isimli programda yorumcu olarak görev almıştır. Mustafa Denizli’nin 5 Aralık 2015 tarihinde Galatasaray‘a gitmesinin ardında onun koltuğuna oturmuştur. O zamanlar programda Ersin Düzen ve Hakan Ünsal yer almaktaydı.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=zJKZ-srtGtQ

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.İnfo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu