Yerli Kadın Ünlüler

Güniz Akkuş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

guniz akkus kimdir7

Tam adı: Güniz Akkuş
Doğum tarihi: 1976
Doğum yeri: Almanya
Boyu: 1.78
Burcu: İkizler
Mesleği: Eski Polis Memuru
Aktif Yılları: 2017- Günümüz

Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabitiktok

Hakkında

Güniz Akkuş Kimdir? Hanımağa lakabıyla tanınan suç örgütü üyesidir.

Güniz Akkuş, Almanya’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Almanya’da tamamladı. 15 yaşına kadar Almanya’da yaşayan Akkuş, tatil için geldiği Antalya’da motorlu polislere özenerek polis olmaya karar verdi. Tatilden dönen Akkuş, Almanya’daki ailesine polis olmak istediğini ve Türkiye’ye gitmek istediğini söyledi.

Güniz Akkuş Eğitimi

İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Almanya’da tamamlamıştır. Tatil sonrası ailesiyle konuşup Almanya’dan, Türkiye’ye gelen Akkuş, İzmir’de Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu’nda okumaya başladı.

Güniz Akkuş Kariyeri

İzmir’de Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olduktan sonra, polis memuru olarak göreve başladı. 2000 yılında da yunus timinde göreve başladı. Yunus timinden sonra Narkotik Şubede polis memurluğuna devam etti. Güniz Akkuş bu görevi esnasında amiri ile tartışma yaşadı. Amirinin açtığı tartışma sebebiyle Kilis’e sürgün edildi. Tartıştığı amiri tehdit etmesi sebebiyle meslekten ihraç edildi.

Güniz Akkuş Çete Kurma Dönemi

Polislikten ihraç edilen Akkuş, İstanbul’a gelerek 20 kişilik haraç çetesi kurdu. Kendisini gece kulüplerinde ve eğlence mekanlarında Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli amir olarak tanıtıp haraç topladı. İlk başlarda sadece Etiler’de bulunan küçük gece kulüpleri ve eğlence mekanları hedef alınsa da zamanla daha büyük mekanlara da gitmeye başladı. Hatta bazı eğlence mekanlarından sadece bir sefer değil bir çok defa haraç aldığı ve haraca bağladığı tespit edildi. Çok ünlü gece kulübü olan Reina Kulübü hedef aldığı zaman polis memurları tarafından yakalandı.

1 kişiyi yaralama suçuyla 2006 yılında 3 yıl hapis cezası aldı. 2009 yılında tahliye olan Akkuş, 2015 yılında Umre’ye gitti. Bu işlere tövbe ettiğini ve yeni hayata başladığını söyledi. 2015 yılından, 2020 yılına kadar sessizliğini korudu. Sosyal medyadan günlük hayatını paylaşmaya devam etti.

2020 senesinde ise sosyal medyadan Sedat Peker‘i tehdit ettiği videolar ile gündeme geldi. Sedat Peker‘i tehdit ettiği videolarda  “Bana bak Sedat, sana 10 gün müddet veriyorum. Delikanlı gibi karşıma çık. Yoksa gerçek vatan sevdalıları kardeşim bir gece ansızın senin ziyaretine gelecek” dedi.

2020 senesinde adından sıkça söz ettiren Akkuş, koronavirüs döneminde de bir tweet attı. Bu tweet ise ”Koronavirüsün ilacını bulduk 24 saatte geçiriyor bana virüs bulaştırsınlar bende denesinler bu kadar iddialıyız. Yüce milletimiz ve ülkemizin bekası için kabul edilirse tüm Türkiye’de koranavirüsü 2 haftada bitiririz.” dedi. Özellikle bu tweeti ile de çok konuşuldu.

Son dönemlerde ise sessizliğini yine koruyordu. Muğla’nın Fethiye ilçesinde kalan Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş, silahlı saldırıya uğradı. Kaldığı otelde, kimliği belirsiz kişiler tarafından ateş edilerek ayaklarından yaralandı. Hastanede tedavisinin devam ettiği, durumunun ise iyi olduğu bildirildi. Silahlı saldırıyı gerçekleştirenlerin henüz kimliği belirlenemedi.

Güniz Akkuş Sosyal Medya

Güniz Akkuş’un sosyal medyada aktif olan instagram, tiktok ve twitter hesapları mevcut. İnstagram hesabında 113 B, tiktok hesabında 263, twitter hesabında ise 434 takipçisi bulunuyor. Sosyal medya hesaplarının aktifliğini 2020 senesinde daha da azaltmış olan Akkuş, şuanda sadece instagram kullanıyor.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu