Yerli Kadın Ünlüler

Gözde Demiral Kimdir?

instagram takipçi hilesi

gozde demiral 1

Tam adı: Gözde Demiral
Doğum tarihi: ??. ??. 1998
Doğum yeri: İzmir, Türkiye
Boyu: 1.67 m
Ailesi: 
Sevgilisi:
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2017 senesinden bu yana
imdb-logo

youtube-chanelSpotify'den dinle
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Gözde Demiral Kimdir? Gözde Demiral, 1998 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü‘nde almış ve başarı ile mezun olmuştur. 7 yaşından bu yana tiyatro oyunculuğu ile yakından ilgilenmektedir. Ancak bazı sebeplerden dolayı 2017 yılında tiyatro oyunculuğunu bırakmak zorunda kalmıştır. 

Sosyal medya kullanıcılarının yakından tanıdığı bir simadır. Twitch‘te “Miafitz” olarak bilinmektedir. Annesi o çok küçük iken hayatını kaybetmiştir. Küçüklükten bu yana oyuncu olmak istemiştir. Fakat abisinin desteği ile yayıncılık yapmaya başlamıştır. Çok kısa bir zamanda büyük bir başarı elde etmiştir.

Gözde Demiral, ülkemizde yayıncıların ödüllendirildiği bir törende “Yılın Kadın Yayıncısı” ödülüne layık görülmüştür. Twitch kanalında 486 Bin, Youtube kanalında ise 50 Bine yakın abonesi bulunmaktadır. Resmi İnstagram hesabını ise 441 Bin kişi takip etmektedir.

İlginizi çekebilir: Furkan Yaman

2019 senesinde yapımcılığını Acun Ilıcalı ve şirketinin üstlendiği “Exatlon Challenge Türkiye” yarışmasına davet edilmiştir. Gözde Demiral’a bu yarışmada Mendemur Lemur, Furkan Kaya (Ağır Sağlam), Hayrettin, Dilan Ay, Oğuzhan Uğur, Buğra Kazancı, Yağmur Karabal, Zeynep Aleyna Şen, Barış Erdoğan, Furkan Yaman, Öykü Berkan, Buse Plan, Doğan Kabak, Dilara Aydın, Uras Benlioğlu ve Elanur Pat gibi isimler eşlik etmektedir.

Netflix‘te yayınlanmaya başlanan “Exatlon Challenge Türkiye” yarışma programının sunuculuğunu ise ünlü sosyal medya fenomeni ve Youtuber Orkun Işıtmak üstlenmektedir. Dominik’te çekimleri yapılan yarışmada Gözde Demiral iddialı isimler arasında yer almaktadır. Çizimde ve yemek yapmakta yetenekli olduğunu belirten Demiral, evde tek başına olduğunda deliler gibi şarkı söylediğini belirtmiştir.

Çok dar ve kapalı ortamlarda rahat etmemektedir. Hayattaki en büyük korkusunun ise bu olduğunu söylemiştir. Diğer sevmediği huyu ise çok kıskanç olmasıdır. Sevdiği arkadaşlarını kimse ile paylaşamaz ve arkadaşlarını başkaları ile görünce morali bozulmaktadır. Şan dersi alarak şarkıları cover olarak seslendirmek istemektedir.

Gözde Demiral, annesinde hatıra kalan kolyeyi yanından hiç ayırmamaktadır. Ona şans getirdiğine inanan Demiral’ın en uğurlu rakamı ise 8‘dir. Aynı zamanda tam bir LoL (League of Legend) bağımlısıdır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=pb2mf59Yw6o

Fotoğrafları

Kaynak
Kim Nereli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu