Yerli Kadın Ünlüler

Lizge Cömert Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Lizge Cömert
Tam adı: Lizge Cömert
Doğum tarihi: 4 Ekim 2001
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.72 m
Burcu: Terazi
Ailesi:
Sevgilisi: Yok
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi

Hakkında

Lizge Cömert kimdir? Lizge Cömert Kardeşlerim adlı dizide Süsen adlı diziyle tanınan Türk oyundur.

Lizge Cömert, 4 Ekim 2001 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.72 m boyunda ve terazi burcu. Babası aslen Tunceli’li. Annesi ve babası tekstil ile uğraşıyor. Kendisinden 6 yaş küçük bir kardeş var.

Özyeğin Üniversitesi’nde mimarlık okuyor ve şu an itibariyle son sınıfta. Mimarlık okumasının sebebi ise ilgisinin yanı sıra, sayısala olan merakı ve ilgisi.

Oyunculukla olan ilgisi küçük yaşlarda başlamış. Oyunculuk eğitimlerini de ortaokulda almaya başlamış. Orta okuldayken, İstanbul Halk Tiyatrosu’na gitemeye başlamış. Ailesinin oyunculuk ile ilgili tepkisi ise ilk önce okulun bitsin ardından oyunculukla ilgilenmesi yönündeyken, Lizge Cömert, ikisini de bir yürüteceğini ailesini ikna etmiş.

Yıldıray Şahinler ve ablası ile tanışmış. Cömert’i çok beğenmişler ve bu sırada menejeri olacak olan kişiyle tanıştırmışlar. Akabinde bir kaç deneme çekimi için yola koyulmuşlar. Çekimler sonucunda fenomen dizi Kardeşlerim adlı diziye kabul edilmiş.

Hayranlarının onu Selena Gomez’e benzetmesi normal. Çünkü küçüklüğünden beri Selena Gomez ile büyümüş. Hep onu izlemiş ve hayranı olmuş. Hayallerinde ise tıpkı hayranı olduğu Selena Gomez gibi dünya çapında bir oyuncu olmak. Bunun için ise kendisini zorlayacak rollerde de oynamak istiyor.

2021 yılında Lizge Cömert Kardeşlerim adlı dizide Süsen adlı karaktere hayat verdi. Dizi 2021 yılında başladı ve şu anda da devam etmektedir. Dizi hakkında detaylı bilgi ve diğer oyuncularla ilgili detayları aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kardeşlerim Dizi Konusu ve Oyuncuları

2021 yılında Kardeşlerim adlı diziye başladığında 19 yaşında olan Cömert şimdi (2024), 23 yaşında. Karakterinin daha da oturduğunu ve hayatını kapalı yaşarken, şimdilerde daha da kapalı yaşadığını ifade ediyor. Buna rağmen, Lizge Cömert instagram hesabındaki takipçi sayısı 3 milyondan fazla. Hayran kitlesi oldukça fazla ve gittikçe artmakta.

4 yıldır aynı projede (kardeşlerim dizisinde) rol alıyor. Başka projelerde yer almadı. Ancak artan hayran kitlesiyle birlikte ve oyunculuktaki emin adımlarıyla ileride bir çok prjede olacağının sinyallerini veriyor.

Hiç estetik olmadığı belirten güzel oyuncu, Hürriyet gazetesindeki röportajında “herkes benim estetik yaptırdığımı söylüyor ama hiç estetik yaptırmadım” dedi. Aynı zamanda da röportajında sevgilisinin olmadığını da belirtti.

Aynı zamanda bu bilgilerin çoğu ilgili Hürriyet gazetesindeki röportajından bizzat derlemem olarak size sunulmuştur. Dilerseniz röportaja gitmek için en alttaki kaynak bölümündeki “1” tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda Lizge Cömert fotoğrafları ve videoları için aşağıdaki bölüme gidebilirsiniz. Bununla birlikte diğer biyografilerde de olduğu gibi yeni bilgiler ışığında bu biyografisinin de güncelleneceğini hatırlatmak isterim.

Lizge Cömert Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2021- Halen: Kardeşlerim / Süsen (TV Dizisi)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak: 1

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu