Yerli Erkek Ünlüler

Gökhan Göz Kimdir?

instagram takipçi hilesi

gokhan goz kimdir 5
Tam adı: Gökhan Göz
Doğum tarihi: 6 Ağustos 1989
Doğum yeri: Üsküdar, İstanbul, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Burcu: Aslan
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: İş İnsanı
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Gökhan Göz Kimdir? Gökhan Göz, iş insanıdır.

Gökhan Göz, 6 Ağustos 1989 günü İstanbul İstanbul, Üsküdar’da dünyaya gözlerini açtı. Aslen Samsun, Bafralıdır.

Genç yaşta ticarete atıldı. 2009 yılında “GG Rent A Car” isimli bir girişimde bulundu. Bu firması 3 yıl içinde 400 arabalık bir filoya dönüştü. 2012 yılında “Gökas Filo” isimli şirket kurup markalaştı. Gökas Filo aynı zamanda STK kuruluşu olan Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) üyesidir. Aynı zamanda “Tike” isimli bir restoranında işletmeciliğini yapıyor. Zaman zaman Kızılay ve LÖSEV gibi kurumlara yaptığı yardımlar ile de gündemde.

Araba ve gıdaya ek olarak inşaat ve hizmet alanlarında da girişimleri var.  Göz, eski sevgilisi modacı Gülşah Saraçoğlu‘ndan olaylı bir şekilde ayrıldı. Türkiye’de Gülşah Saraçoğlu‘nun sevgilisi olarak tanınan genç iş adamı, Gülşah Saraçoğlu‘nun evini dağıttığı bir videoyu paylaşılarak gündeme gelmişti. Olaylı bir şekilde ayrılan ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz günlerce konuşuldu.

Arabesk’in kilit seslerinden Ferdi Tayfur da kendisi gibi kızı Tuğçe Tayfur ile kameraya mutluluk pozları verirken görüntülendi. Berdan Mardini‘nin 11 yıllık eşi ve iki çocuk annesi Fatoş Yelliler ile ilişkisi olduğu yönündeki son iddialar dikkat çekti. Yelliler’in Berdan Mardini ile olan evliliği sona erdikten sonra birlikteliklerini tüm sevenlerine ilan ettiler.

Gökhan Göz‘ün adı son günlerde polis yaptığı terbiyesiz hareketler ile gündeme geldi. 6 Şubat 2022 gece saat 02:00 sularında bir restoranda silah teşhirinde bulunduğuna dair polis ekiplerine bir ihbar geldi.  Restorana gelen ekipler Göz’ü dışarı çıkardı ve konuşmaya başladı. Göz’ün yaptığı saygısız ve seviyesiz hareketler sonrasında kamuoyundan büyük tepki aldı. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile yanlış anlaşıldığını ve itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını söyledi.

Olayın videosu da bulunuyor. Bu videoyu aşağıda yer alan videolar sekmesinden izleyebilirsiniz.

Videoları

Fotoğrafları

Mustafa Ersan

1997 yılında Manisa'da doğdum. Şu anda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde okumaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu